Як замінити вижимний підшипник. трактор т-40. Як замінити вижимні підшипники.

Утруднене перемикання передач відбувається через порушення зазорів механізму приводу вимикання зчеплення, або всвязи із зносом вижимного підшипника . І якщо в першому випадку ремонт зводиться до того, що вимагається перевірка і регулювання зазначених параметрів, то в другому випадку необхідно демонтувати КПП з автомобіля.
Вам знадобиться
  • - новий вижимний підшипник,
  • - набір слюсарного інструменту.
Інструкція
1
Поява стороннього шуму знизу автомобіля в момент виключення зчеплення при працюючому двигуні явна ознака того, що коробку зміни передач необхідно демонтувати і з'ясувати технічний стан зчеплення разом з механізмом його приводу.
2
В ході підготовки до майбутнього ремонту машина поміщається на підйомник, естакаду або оглядову яму. Бортова мережу машини знеструмлюється. Знизу звільняються від кріплення: - карданний вал разом з проміжною опорою, - робочий циліндр зчеплення, - задня опора КПП, - скоба приводу гальма стоянки, - коробка зміни передач.
3
Всі зазначені деталі демонтуються з машини. Витягається також і КПП, на первинному валу якої распложен вижимний підшипник, утримуваний за рахунок пружинного фіксатора виделкою виключення зчеплення, яка висмикується з кульової опори.
4
Звільнений від кріплення підшипник знімається з первинного вала разом з вижимний муфтою, складової з ним єдине ціле.
5
Після установки нового підшипника на своє робоче місце, він фіксується там вижимний виделкою, кінці якої вводяться в зачеплення з пружиною на муфті.
6
Все подальші дії по збірці машини здійснюються в зворотній послідовності.