Як знайти гідну роботу.

Буває так, що компанія на співбесіді видається цілком солідної, але насправді виявляється, що вона вже давно в кризі, люди з неї йдуть, а нових клієнтів не з'являється. Знайти роботу не так складно, як знайти гідну роботу . Як же визначити, чи дійсно компанія коштує того, щоб в ній працювати?
Інструкція
1
Пошук гідної роботи починається зі складання резюме. Резюме - це не тільки можливість для тієї чи іншої компанії вибрати вас на певну позицію або зрозуміти, що ви їй не підходите. Резюме служить певним фільтром, "не підпускає" до шукача позиції з низьким рівнем вимог і зарплати. В резюме обов'язково вкажіть свої ключові досягнення, важливі навички і знання, якщо ви проходили практики або стажування у відомих компаніях, то вкажіть і їх теж. Перед складанням резюме подивіться, які зарплати пропонують роботодавці фахівцям вашого рівня. Вкажіть зарплату трохи більшу, ніж середня зарплата фахівців вашого рівня.
2
Резюме слід розмістити на сайтах з пошуку роботи і розпочати розсилати по цікавлять вакансіям. Краще робити це самостійно, оскільки яка цікавить вас компанія може просто не помітити вашого резюме, запросити на співбесіду іншого фахівця і потім найняти його. Оновлюйте резюме щодня, щоб воно завжди було на виду у роботодавців.
3
Подумайте, в яких компаніях ви б хотіли працювати. Напевно ви знаєте не одну компанію, в якій фахівці вашої сфери діяльності мають хороші можливості для кар'єрного зростання, підвищення зарплати, в якій достойні умови роботи. Складіть собі список таких компаній. Нерідко компанії публікують вакансії прямо на своїх сайтах, тому варто пошукати їх сайти і вислати їм резюме. Навіть якщо вакансій в компанії немає, резюме все одно краще вислати: хтозна, може бути, сайт просто давно не оновлювався?
4
Щоб дізнатися більше про різні компанії, читайте форуми професійних співтовариств. Як правило, на них можна знайти багато цікавої інформації про роботодавців, аж до обстановки в офісі. Цієї інформації не варто вірити на сто відсотків, але мати її на увазі слід.
5
Обов'язково задавайте питання про компанію на співбесіді. Чим більше ви дізнаєтеся про умови роботи в ній, тим краще. Слідкуйте за реакцією на ваші запитання: іноді легко побачити, що вам кажуть неправду. Звертати увагу варто і просто на поведінку співробітників під час співбесіди: менеджер по персоналу гідної компанії не змусить здобувача довго чекати співбесіди на ресепшн, заздалегідь попередить про перенесення співбесіди, якщо він необхідний, не вестиме себе зухвало або, тим більше, по - хамськи .
Останнім часом не всі дівчата відрізняються добротою і порядністю, тому для того, щоб знайти гідну супутницю життя, хлопцям доводиться потрудитися.

Яку дівчину можна вважати гідною

Якщо ви вибираєте для себе надійну супутницю життя, ви повинні чітко визначитися з тим, які якості хочете в ній бачити. Пам'ятайте, що вибираючи другу половинку, ви шукаєте майбутню матір для своїх дітей, тому важливим є її ставлення до малят. Зверніть увагу на те, як та чи інша дама звертається зі знайомими хлопцями. Може бути, у неї є молодший брат або сестра. Вона повинна ставитися до них з любов'ю і ответственностью.Вторая важлива риса гідною дівчини - її вірність. Ви повинні бути впевнені в тому, що вона ніколи не зрадить вас і вам не змінить. Може бути, ви разом з нею обговорювали зраду, яка сталася в стосунках когось із ваших спільних знайомих. Наприклад, її подруга могла зрадити свого хлопця. Дізнайтеся думку про цю ситуацію у вашої дівчини. Якщо вона буде засуджувати свою знайому, ви можете сміливо довіряти їй, якщо ж вона, навпаки, буде шукати виправдання такому вчинку, значить вірності від неї не ждіте.Также гідна дівчина повинна володіти високим інтелектом. Ви навряд чи зможете зустріти гідну кандидатуру в супутниці вашого життя серед панянок, які закінчили училища. В таких закладах найчастіше отримують освіту дівчата, які не блищать розумом. Та й навколишня обстановка впливає на манери спілкування. Дами стають грубими і розв'язнішими, вони використовують у промови нецензурну лексику. Швидше за все, ви не хочете, щоб ваша кохана вела себе подібним чином. Уявіть, що буде, якщо в компанії ваших друзів або батьків вона дозволить собі грубі висловлювання. Вам напевно буде дуже соромно.

Як знайти гідну супутницю життя

Якщо ви хочете, щоб поряд з вами була порядна дівчина, озирніться по сторонах. Напевно серед ваших знайомих є представниця прекрасної статі, яка не має шкідливих звичок, вміє смачно готувати, здатна створити в будинку затишну атмосферу, зможе не тільки народити вам здорових дітей, а й дати їм відповідне воспітаніе.Еслі серед ваших знайомих такої дівчини немає, ви можете вирушати на пошуки. Знайомство може трапитися де завгодно, починаючи бібліотекою і закінчуючи парком. Тільки не варто шукати хорошу дівчинку в нічному клубі або в закладі, в якому розпивають спиртні напої. В таких місцях ви навряд чи зможете зустріти свою другу половинку, відповідну вашим уявленням про жіночий ідеал.