Як плести французкую косу. плетіння бантиків на косі.

Французька коса - це не тільки дуже гарна, але і вельми зручна зачіска. З цією зачіскою навіть при активному способі життя волосся не будуть заважати, а на голові збережеться повний порядок.
Вам знадобиться
  • Для створення такої зачіски, вам знадобиться гумка для волосся, кілька шпильок, за бажанням красиві шпильки у вигляді бантиків або квітів.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно зібрати з передньої частини голови волосся. Традиційна французька коса зазвичай плететься абсолютно з усіх волосся, в неї навіть вплітається чубчик. Волосся на потилиці поки чіпати не потрібно.
2
Потім зібрану частину волосся потрібно розділити на три частину. Плетіння коси почати звичайним способом. Але перед тим приплітати в неї повторно ліву частину з трьох, необхідно захопити тонку додаткову пасмо з основної маси волосся. Далі таким же чином захопити для правої частини додаткову пасмо волосся.
3
Далі потрібно повторювати другий крок, захоплюючи щораз додаткові тонкі пасма. Таким способом потрібно пройти по всій голові: від чола до шиї.
4
Дійшовши до області шиї, французьку косу потрібно продовжити плетінням простий коси з трьох пасм. Кінець коси закріпити гумкою або гарною шпилькою. Збоку голови можна прикрасити зачіску бантом або квіточкою.
Зверніть увагу
Але потрібно звернути увагу на те, що структура волосся у всіх різна, тому не у всіх ця зачіска довго триматиметься сама по собі. Якщо ви знаєте, що у вас неслухняне волосся, то таку зачіску необхідно закріпити засобами фіксації.
Корисна порада
Для того, щоб зачіска була більш витонченої, вільні кінці волосся можна заплітати не звичайним способом, а, наприклад, колоском, або ж з чотирьох і більше пасом. Така зачіска може стати відмінним варіантом на вечір і підійде до будь-якого плаття.