Як зробити зварювальний напівавтомат самому. зварювальний напівавтомат своїми руками.

Багато хто хоче зробити своїми руками хороший зварювальний напівавтомат , який володів би непоганими характеристиками, служив довгий час і добре функціонував. На ділі все не так страшно, як здається спочатку. Головне знати принцип роботи і мати терпіння.
Інструкція
1
Визначтеся з типом і потужністю трансформатора, який буде встановлено в зварювальному апараті. Пам'ятайте, що при використанні дроту діаметром 0,8 мм струм дорівнює 160 Ампер. Отже, потужність трансформатора буде понад 3000 Вт Виберіть тип трансформатора. Найкращим варіантом буде той, який намотаний на тороидальном осерді. Він має меншу вагу, порівняно з П-образними і Ш-подібними трансформаторами.
2
Визначтеся з типом регулювання струму. Існує два способи: по первинній і по вторинній обмоткам. Регулювання першим способом вимагає підключення тиристорної схеми регулювання і володіє деякими недоліками, які усуваються включенням реле та інших комутуючих елементів.
3
Регулювання по другій обмотці також має підвищену пульсацію напруги, якщо використовувати тиристорну схему. Застосуйте коммутирующие схеми, однак це призведе до підвищення маси конструкції і до збільшення вартості. Краще зупиніться на регулюванні по первинній обмотці.
4
Встановіть в ланцюзі харчування (вторинна обмотка) згладжує дросель і конденсатор, що володіє підвищеною ємністю близько 50000 МКФ. Це дозволить згладити пульсації напруги, не залежно від того, яку схему ви обрали.
5
Виберіть редуктор для подачі дроту, для цього візьміть редуктор від склоочисника автомобіля ВАЗ, клапан подачі води на заднє скло можна взяти теж з машини, використовуючи його в зварювальному апараті в якості клапана газу.
6
Тепер зберіть схему зварювального апарату, зберіть все в одному корпусі і перевірте працездатність агрегату. Натисніть на кнопку управління - спочатку повинен піти вуглекислий газ. Через 1-3 секунди включиться ток і піде подача дроту. Відпустіть кнопку, і струм разом з дротом зникнуть, а через кілька секунд відключиться і подача газу.