Як робити кліп з фотографій.

Зробити кліп з фотографій неважко. Однак перш ніж створювати подібний ролик, слід було б правильно разгруппировать фотографії. Можливо, додати які-небудь додаткові ефекти (на розсуд користувача) і при бажанні вибрати музику для кліп а.
Вам знадобиться
  • IrfanView
  • Adobe Photoshop
  • Windows Movie Maker
Інструкція
1
Перш за все, потрібно попрацювати із зображеннями. Для створення простого кліп а бажано щоб зображення були одного розміру. Тому, звичайно, якщо зображень досить багато, то для них краще створити окрему папку. Міняти розмір зображень швидко і зручно можна за допомогою переглядача картинок IrfanView. Зробити це потрібно так: відкрити зображення, потім вибрати вкладку «зображення», потім натиснути «змінити розмір зображення». Всі зображення потрібно зробити одного розміру. У програмі є додаткова опція «деякі стандартні розміри», і таким шляхом можна щоразу вибирати якийсь певний розмір для кожної фотографії (дуже зручно, якщо фотографій занадто багато).
2
Для додаткової роботи з вашими зображеннями рекомендується встановити графічний редактор Adobe Photoshop. В програмі безліч функцій як для професіоналів в цій справі, так і для новачків. Є багато варіантів шрифтів, тим, стилів, тобто фактично будь-який користувач може прикрасити фотографію, не докладаючи особливо ніяких зусиль.
3
Коли ви закінчили комплектацію кадрів, відредагували їх на свій розсуд, то тоді вже можна приступати до створення кліп а з фотографій. Для створення такого кліп а цілком підійде стандартний відео редактор Windows. У версіях до Windows Vista він називався «Windows Movie Maker», але потім назва змінилася «Кіностудія Windows». Якщо він був встановлений в комплектації Windows, то, швидше за все, розташований за адресою: Пуск - Всі програми - Стандартні - Windows Movie Maker або Кіностудія Windows. Якщо програма не встановлена, то її можна завантажити на офіційному сайті Microsoft.
4
Стандартний відео редактор досить простий у зверненні навіть для новачків. Потрібно лише занести фотографії в програму, а потім виділити і додати в кадри. Також є можливість правильно налаштувати час відео, щоб потім туди додати будь-яку музичну доріжку. Після завершення потрібно просто «зберегти відео як». При збереженні бажано вибирати максимальну якість відео.
На неосяжних просторах інтернету можна зустріти безліч найрізноманітніших цікавих і красиво реалізованих задумів, однією з яких є створення відеокліпу з власних фотографій. Слухаєш музичну композицію і дивишся свої знімки - чудово!
Інструкція
1
Один із способів створення такого кліпу - використання програми, спеціально призначеної для цієї мети. Таких програм досить багато, і вибір буде залежати від того, що ви плануєте робити з готовим кліпом.
2
Якщо ви плануєте дивитися його тільки на своєму комп'ютері, скористайтеся програмою «ФотоШОУ», за допомогою якої ви легко зробите слайд-шоу з фотографій з музикою і спецефектами. Всі ваші дії по створенню кліпу буду супроводжуватися підказками російською мовою і ви без праці досягнете мети.
3
Якщо вам знаком принцип роботи з презентаціями Power Point, можете створити слайд шоу за допомогою однойменного програми з пакету Microsoft Office. Версія 2010 року підтримує перетворення презентації в відеоролик, з яким можна потім робити все, що вам завгодно: відправити друзям по електронній пошті, записати на диск для відтворення на інших комп'ютерах, розмістити кліп в інтернеті.
4
Говорячи про популярний сьогодні способі ділитися інформацією, публікуючи медіаконтент в інтернеті, не можна не згадати і про онлайн-сервісах, що дозволяють швидко і безкоштовно зробити кліп з ваших знімків і тут же опублікувати його на сторінках соціальних мереж або в блогах.
5
Спробуйте популярний російськомовний сервіс на сайті www.fotofilmi.ru. Після реєстрації ви зможете швидко і легко зробити кліп, використовуючи свої фотографії і музику, а потім отримати код для розміщення ролика в інтернеті. Якщо ж ви володієте англійською, використовуйте популярні сервіси www.slideroll.com, www.kizoa.com або www.slide.com. Кожен з них цікавий по-своєму і пропонує користувачеві оригінальні ефекти.