Як навчитися Гроул.

Вокальна техніка грального (мелодійне вимова гарчали звуків) досить поширена в сучасному світі і навчитися їй хоче досить багато музикантів. Звертаючись за допомогою до професіоналів, вони і не підозрюють, що оволодіти цією технікою можна самостійно, виконуючи деякі прості завдання (тренування). Практичні поради про те, як навчитися грального, представлені в даній статті.
Інструкція
1
Перше, що слід знати при самостійному навчанні грального - це те, що ви повинні мати абсолютно здорове горло. Якщо ви на момент навчання похрипли або маєте будь-яке інше захворювання гортані, про Гроул слід забути до повного одужання.
2
Почніть з вилучення звуків «і-і-і» або «у-у-у», які є найпростішими для новічков.Увелічівайте тембр і гучність вимови поступово, починаючи з самого тихого.
3
Стисніть горло в певній точці так, щоб проходить потік повітря створював необхідну вібрацію, а, отже, виходив звук.Направляйте потік повітря через помилкові зв'язки, розташування яких трохи вище основних, витягуючи з рота зазначені звуки.
4
Пригорніть сильно мову до небу.Подбородок опустіть вниз. Повинно відчуватися напруга нижньої челюсті.Сделайте губи трубочкою і видихніть. При цьому повинен вийти свого роду рик.Проізносіте за згаданою вище схемою звуку - «у».
5
Звук «і» вимовляється так само, тільки губи слід трохи підняти в куточках, немов ви посміхаєтеся, і видихнути повітря, створюючи вказаний звук.Випейте води, якщо горло дере. Ваші зв'язки не повинні бути сухими.
6
Тренуйтеся вимові звуків щодня по кілька разів на день.Освоів вищевказані, основні звуки, переходите до більш складним, іншим гласним. Пам'ятайте, що розташування підборіддя і кадика завжди має бути під напряженіем.Проізносіте звуки просто, прибираючи мову догори.
7
Перейдіть до вимови окремих слов.Правільно дихайте, раціонально витрачаючи повітря, вимовляєте всілякі слова.Повторяйте частіше, експериментуйте, комбінуйте, виробляйте свій стіль.Виполняя вищевказані рекомендації, ви швидко і легко зможете освоїти традиційний гроул.