Як заземлити ванну. заземлення ванній перетин дроту.

У кожній сучасній ванній кімнаті обов'язково знайдуться металеві предмети. Це раковини, ванни і крани. Звичайно, теоретично, вони не мають відношення до електрики. Але, практично, можуть служити джерелом небезпеки при несправності електропроводки. Взагалі, сучасна ванна кімната відноситься до розряду найнебезпечніших приміщень в будинку або квартирі. Вода - дуже хороший провідник електроенергії, а у ванних кімнатах зазвичай підвищена вологість.
Інструкція
1
З приводу необхідності заземлення існують різні думки, але якщо ви серйозно ставитеся до свого здоров'я та безпеки, радимо не нехтувати цим моментом. Для того, щоб уникнути загрози ураження електричним струмом, від зіткнення з металевими елементами вашої ванної кімнати, необхідно дотримуватися декількох правил. При виконанні електромонтажних робіт: Забезпечте з'єднання всіх металевих елементів вашої ванної кімнати провідником
2
З'єднайте цей провідник з проводом заземлення на вхідному розподільному щіте.Такое з'єднання називають заземляющей перемичкою і воно є обов'язковим в будь-якій ванній кімнаті, навіть якщо там немає електроустаткування. Для забезпечення електробезпеки в умовах міської квартири, цілком достатньо використовувати для перемички жорсткий багатожильний провід, 6 мм в перетині.
3
Прикріпіть провід заземлення до предустановленному пелюстці заземлення вашої ванни або раковини. Для цього затисніть оголений ділянку проводу двома шайбами за допомогою болта і гайки.
4
Просвердлите, при необхідності, отвір потрібного діаметру в ніжці ванній і за допомогою болта, шайб і гайки закріпіть перемичку. Необхідність в свердлінні такого отвору може виникнути, якщо ви встановлюєте ванну старої моделі.Вот і все. Тепер ви можете бути абсолютно спокійні!
Зверніть увагу
Як заземлити ванну. Згідно з правилами улаштування електроустановок ванна кімната відноситься до приміщень з підвищеною небезпекою. Саме з цієї причини заземлению ванни необхідно приділити особливу увагу в ході проведення електромонтажних робіт в квартирі. Заземлення ванни проводиться в рамках заходів щодо захисту від ураження електричним струмом у ванній кімнаті і входить в комплекс робіт з вирівнювання ...
Корисна порада
Заземлювальна перемичка. В будь-якій ванній кімнаті є багато металевих предметів, які не повинні мати відношення до електрики, таких як ванни і раковини, водопровідні та зливні труби Якщо ванни або раковини старого зразка, просвердлите отвір в ніжці ванни або задньої частини закраїни раковини і за допомогою болта, гайки і шайб закріпите перемичку.