Як поміняти галогеновую лампочку. Як викрутити галогенну лампу у світильник.

Для оформлення інтер'єру часто використовують точкові світильники з галогенними лампами. Галогеновая лампа має невелику скляну колбу, заповнену сумішшю інертного газу з йодом або бромом, куди поміщена нитка розжарювання. Галогеновая суміш дозволяє досягти набагато більшої освітленості при однаковій потужності, ніж застосування звичайних ламп розжарювання. Складність заміни галогеновой лампочки в світильнику залежить від конструкції самого світильника. В найпоширеніших світильниках галогенова лампочка тримається на підпружиненому кільці з діаметру світильника.
Інструкція
1
Вимкніть світло або відповідну групу світла на щиті. Встановіть надійну опору потрібного рівня (драбина, стіл, стілець), щоб можна вільно дотягнутися до того місця, де потрібна заміна лампи.
2
Акуратно зніміть зовнішнє кільце світильника з пружиною-держателем. Видаліть перегоріла лампочку з штирьового патрона.
3
Порівняйте з маркування нову лампочку зі старою - вона повинна бути ідентичною. Тримайте нову лампочку серветкою або сухою ганчіркою. Якщо ви будете брати лампу рукою, то на колбі обов'язково залишаться жирові відбитки, які можуть привести до кристалізації кварцу колби і зменшенню терміну експлуатації лампи.
4
Вставте нову лампу в штир, утопите її всередину світильника до потрібного рівня, зміцните стислій за вусики пружинкою-держателем. Лампа повинна чітко триматися за три виступи світильника. При необхідності подправьте її. Встановіть на місце кільце світильника.
Зверніть увагу
Багато світильники для галогенових ламп мають відбивачі, що також позначається на кількості світла в приміщенні. До того ж, галогенові лампочки можуть давати спрямований пучок розсіювання света.Прі установці галогенових точкових світильників слід приготуватися до певних витрат. Проте всі вони окупаються за рахунок довговічності галогенових ламп. Лампи 220 вольт служать до 2000 годин, 12 вольт до 4000 годин. Однак галогенові лампочки на 12 вольт вимагають установки дорогого трансформатора.Галогеновые лампочки вставляються в корпус світильників, які виготовляються з металу, латуні, скла, пластика. Крім того, світильники можуть покриватися полірованої або матової бронзою, хромом, латунню. За рахунок своїх невеликих розмірів галогенові лампочки не вимагають об'ємних світильників, як звичайні лампи розжарювання, що дозволяє мінімізувати втрату висоти стелі.