Як відновити платіжний пароль.

Як відновити платіжний пароль при його втраті? Досить часто багато користувачів інтернету, які працюють з фінансами, стикаються з подібною проблемою. Постараємося розглянути дане питання більш детально.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
Інструкція
1
Ще на стадії створення віртуального рахунку, вам необхідно врахувати наступні моменти. По-перше, оформляйте електронний гаманець на свої реальні дані. Якщо при реєстрації існує можливість вписати номер мобільного телефону, зробіть це. По-друге, стежте за тим, щоб платіжний пароль не збігаються з паролем доступу до яких-небудь іншим аккаунтам мережевих ресурсах. В такому випадку, при зломі одного з акаунтів, зловмиснику не складе ніяких труднощів підібрати пароль до вашого гаманця.
2
При відновленні платіжного пароля найбільш часто використовується така функція, як контрольне запитання. Ще при реєстрації, вам пропонують на вибір шаблонні питання, на кшталт «ім'я кращого друга» і т.д. Не слід вводити логічний відповідь на питання. Наприклад, якщо ви в якості контрольного питання виберіть пункт «номер паспорта», введіть в якості відповіді випадкову комбінацію символів, наприклад «Gd59W (sv)» і запишіть її окремо.
3
Після того, як ви запросите нагадування платіжного пароля, вам нададуть обраний при реєстрації питання. В поле для відповіді введіть ту комбінацію символів, яку задали для цього поля ще на стадії реєстрації. Якщо все введено правильно, новий пароль буде висланий на телефон або ж на адресу електронної пошти. Якщо ви не зберегли відповіді на контрольне запитання, вам потрібно звернутися до служби клієнтської підтримки платіжній системі і отримати керівництво до подальших дій.
Корисна порада
Не давайте логічних відповідей на контрольні питання при реєстрації, завжди записуйте комбінацію відповіді окремо.