Як забути про їжу.

Однією з найголовніших проблем сучасних жінок є власна вага. Більшість прекрасних дам він категорично не влаштовує, і вони борються з ним усіма доступними способами. Щоб звести вагу до мінімуму, багато жінок мріють забути про їжі взагалі. Як же це зробити?
Інструкція
1
Найпростіший, логічний, але чомусь і найважчий спосіб - це перестати набивати холодильник. Погодьтеся, що якщо в холодильнику не буде нічого, крім повішеною миші, думка «а чого б мені з'їсти смачненького?» Повинна поступово зійти нанівець. Однак на практиці такий спосіб допомагає лише одиницям. Більшість жінок в опр їжі ленний момент не витримують і вихором мчать в найближчий магазин. Крім того, цей спосіб явно не підійде сімейним жінкам, домочадці яких зовсім не прагнуть забути про їжі .
2
Забути про їжі допоможуть різні похудательной програми, які кодують людини на опр їжі ленний термін. З їх допомогою дійсно вдається забути про їжі на опр їжі ленное час. Однак, коли дія кодування закінчується, апетит повертається в десятикратному розмірі, разом з втраченими з таким трудом кілограмами.
3
Щоб не є, потрібно пити. Щоразу, коли ви згадуєте про їжі , випивайте склянку води. Якщо їсти хочеться сильно, то два чи три склянки. Шлунок наповнюється водою і посилає в мозок повідомлення про те, що в ньому щось є. Завдяки такому обману, почуття голоду ненадовго відступає.
4
Коли долає бажання що-небудь пожувати, замість склянки води ви можете з'їдати який-небудь фрукт. Це більш смачна, та й більш поживна заміна, ніж вода, так що забути про їжі вийде на більший термін. Пам'ятайте тільки про те, що деякі фрукти, як, наприклад, банани і виноград, досить калорійні. Так що якщо ваша мета - не пропустити в організм зайву калорію, їжте краще яблука.
5
Альтернативою воді і фруктам може послужити звичайний 1-процентний кефір. Крім похудательной ефекту, він сприяє поліпшенню травлення. Пам'ятайте тільки, що оптимальним терміном такої дієти, коли ви замінюєте повноцінне харчування водою, фруктами або кефіром, є 1-2 дні. На більш тривалий термін забувати про їжі не потрібно. Тривалі голодування приносять користь далеко не всім.