Як вирішити проблеми в сім'ї.

Рано чи пізно в кожній родині виникають розбіжності. Якщо не навчитися правильно взаємодіяти один з одним, ці розбіжності можуть перетворитися на серйозні проблеми, загрозливі розпадом сім'ї. Для того щоб цього не сталося, потрібно намагатися йти назустріч один одному. І основна роль в цьому заході відводиться жінці, яка здавна була берегинею вогнища.
Інструкція
1
Більшість проблем, що виникають в родині , починають розвиватися на взаємній неповазі всередині пари. При цьому найбільш чутливі до неповаги чоловіки, які хочуть бути главою своєї сім'ї. Не отримуючи необхідного поваги від дружини, чоловік починає вередувати і робити все наперекір. Жінка, звичайно, реагує на таку поведінку образою і докорами, і сімейні проблеми ростуть, як на дріжджах. Між тим, жінці необхідно бути гнучкішими, - вся її психіка влаштована таким чином, що їй набагато легше підлаштовуватися під обставини, ніж чоловікові. Тому якщо вам здається, що чоловік кривдить вас, не йдіть в образу, а постарайтеся з'ясувати причину його вчинку: у чому ви так його образили, за що він вам мстить? Виберіть час, коли ви обидва будете перебувати в урівноваженому стані і поговоріть на цю тему. Після того, як ви знайдете причину поведінки свого чоловіка, спокійно поясніть, що він своєю поведінкою вас ображає. Коли чоловік побачить, що ви прагнете спокійно залагодити конфлікт, він із задоволенням піде вам назустріч.
2
Радьтеся з чоловіком по будь-якій дрібниці, цим ви проливаєте море бальзаму на його самолюбство і утвердився в думці, що без нього нічого у вашій родині не наважується. Можливо, вам зовсім не хочеться так його балувати. Та й навіщо питати, яке плаття вам купити, якщо це зовсім не його справа? Але подумайте ось про що: коли чоловік впевнений у своєму становищі в родині , коли його авторитет непорушний, у нього не виникає потреби боротися за місце під сонцем зі своєю дружиною. Відчуваючи себе сильним чоловіком, він захоче балувати вас, слабку жінку. Тому всі ці непотрібні, на перший погляд, дії в кінцевому рахунку підуть вам на користь.
3
Частіше хваліть свого чоловіка в очі і позаочі. Це нескладна дія принесе вашої родині подвійну користь. По-перше, чоловік буде прагнути відповідати вашу думку про нього, тому має сенс хвалити його не тільки за те, який він є, а й за те, яким ви хочете його бачити. По-друге, ви самі навчитеся бачити його гідності та проникніться думкою, який прекрасний чоловік вам дістався. А слідом за цим піде більшість ваших сімейних проблем, оскільки з відносин зникне невдоволення, на якому вони зазвичай базуються.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rE5uQx8rm2A