Як вивчити латинську.

Латинську - це мова, що відноситься до италийской групі мов. З нього вийшли всі романські мови (наприклад, іспанська, португальська, французька, італійська та інші). Однак сам латинський є "мертвим", тобто на нього ніхто не говорить. Якщо він вивчається, то студентами факультетів іноземних мов (більшою мірою), а також студентами медичних та юридичних вузів.
Інструкція
1
Водночас ніщо не завадить вам вивчати дану мову, тим більше що володіння ним дозволить швидше освоїти і інші іноземні мови. Якщо ви хочете вивчати латинь самостійно - в інтернеті можна знайти і численні аудіокурси, і тексти, і підручники, і методичні посібники, і словники. Існують і ресурси, що дозволяють вивчати латинь онлайн. Прекрасним прикладом є ресурс http://www.lingualatina.ru/uroki-latyni, на якому є і підручник, і вправи, і перекладач, і, що найголовніше - однодумці.
2
Однак самостійне вивчення латинської може затягнутися, тому варто спробувати знайти викладача, який би пояснив вам незрозумілий матеріал, виправив помилки (якщо вони є). До речі, знайти викладача може виявитися непросто, все-таки латинь - це ж не широко поширений англійський, німецька або французька мова. Варто дізнатися у своїх друзів, рідних, чи немає у них знайомого, який би знав латинську і міг би його вам викладати.
3
Уже згадувалося про студентів ВНЗ, які вивчають латинь. А чому б одним з цих студентів не бути для вас? Якщо обставини дозволяють, і є тяга не тільки до освоєння латинської, а й інших іноземних мов, можливо, варто спробувати опинитися в їх числі. Якщо ж даний варіант вас не влаштовує, зверніться в інститути та університети вашого міста, раптом при кафедрі іноземних мов організовуються спеціальні курси? Головне, якщо ви вирішили домогтися своєї мети і вивчити мову, - не опускайте руки перед складнощами, і тоді у вас все вийде.
Корисна порада
Прекрасним підручником, що містить короткі відомості про історію латинської мови, доступний виклад граматики, вправи, адаптовані тексти, а також латинсько-російський словник, є підручник авторів Ярхо В.Н. і Лободи В.І. Знайти надибуємо латинські слова і крилаті вирази можна в книзі Купреянова В. та Умнової Н.