Як відключити картинки в Opera. відключити зображення в опері.

Сучасний інтернет без використання зображень буде буквально на себе не схожий, тому бажання не відображати зображення в браузері виникає нечасто. Однак необхідність заощадити на трафіку, зробити скріншот сторінки без графічних елементів, перевірити якість верстки, та й просто цікавість можуть змусити шукати кнопку відключення картинок в браузері. Opera може запропонувати на вибір кілька способів відключення показу зображень.
Вам знадобиться
  • Браузер Opera
Інструкція
1
Відкрийте меню браузера, перейдіть в розділ "Налаштування" і виберіть самий верхній рядок - «Загальні настройки». Всі ці дії можна замінити натисканням клавіш CTRL + F12. Таким способом ви відкриєте вікно налаштувань браузера.
2
Перейдіть на вкладку з назвою «Веб-сторінки» і у випадаючому списку «Зображення» виберіть пункт «Без зображень». Якщо метою відключення графіки є економія трафіку, то можна вибрати пункт «Показувати тільки кешированниє». В цьому випадку браузер не буде завантажувати нових зображень з мережі, а ті, що вже зберігаються серед тимчасових файлів вашого комп'ютера, будуть як і раніше відображатися на веб-сторінках.
3
Розкрийте розділ «Сторінка» в меню браузера, якщо ви хочете відключити картинки тільки на поточній сторінці. В ньому є підміню «Зображення» з тим же списком з трьох варіантів - виберіть потрібний варіант.
4
Клацніть панель інструментів правою кнопкою миші, якщо хочете помістити на неї кнопку для швидкого включення/відключення відображення графіки в браузері. Наведіть курсор на єдиний пункт контекстного меню і побачите додатковий розділ, де слід вибрати верхній рядок - «Оформлення». У вікні налаштувань панелі перейдіть у вкладку «Кнопки» і клацніть у лівій панелі секцію «Браузер: перегляд». Виберіть один з двох варіантів оформлення кнопки (з списком, що випадає варіантів і без нього) і перетягніть мишкою на панель інструментів.
5
Натисніть клавіші CTRL + F12, якщо хочете відредагувати таблицю стилів таким чином, щоб зображення не з'являлися в веб-сторінках. Можливість замінювати опису стилів сторінок своїм власним є в Opera і якщо ви досить знайомі з мовою CSS, то можете скористатися їй. На сторінці налаштувань вам потрібно перейти на вкладку «Розширені», переміститися в розділ «Вміст» і клацнути кнопку «Налаштувати стилі». На двох закладках панелі установок стилів є можливість детально налаштувати варіанти використання стилів, а натисканням кнопки «Огляд» можна отримати доступ до всіх наявних стильовим шаблонами та відредагувати будь-який з них.
На жаль, в деяких куточках Росії все ще залишаються місця, в яких відсутній нормальний безлімітний тариф. В таких випадках користувачі приймають логічне рішення - мінімізувати трафік за допомогою відключення картинок. Розглянемо цю задачу на прикладі найпопулярніших інтернет-браузерів.
Інструкція
1
У браузері Opera, якщо ви хочете відключити картинки на поточній сторінці, натисніть «Вид»> «Зображення»> «Без зображень». Якщо вам потрібно, щоб картинки не з'являлися зовсім, клікніть пункт меню «Інструменти»> «Загальні настройки» (або натисніть гарячі клавіші Ctrl + F12), виберіть вкладку «Веб-сторінки» і у випадаючому меню «Зображення» виберіть «Без зображень» . Натисніть ОК, щоб зберегти внесені зміни.
2
У браузері Internet Explorer натисніть пункт меню «Сервис»> «Властивості оглядача», а потім виберіть вкладку «Додатково». У списку «Параметри» знайдіть групу «Мультимедіа» (вона третя зверху), а в ній пункт «Показувати зображення». Приберіть біля цього пункту галочку. Щоб зміни вступили в силу, натисніть на кнопку «Застосувати», яка знаходиться в правому нижньому кутку вікна, а потім ОК.
3
В Mozilla Firefox клікніть пункт головного меню «Інструменти»> «Налаштування», а потім виберіть вкладку «Вміст» і приберіть прапорець з пункту «Автоматично завантажувати зображення». Зверніть увагу на кнопку «Винятки», яка знаходиться праворуч від цього пункту. Якщо клікнути по ній, з'явиться нове вікно, в якому ви можете вказати список сайтів, на які не діє блокування зображень. Щоб зберегти зміни, внесені в цьому вікні, просто закрийте його. А у вікні настройки для цього потрібно натиснути ОК.
4
В Google Chrome клікніть по кнопці з гайковим ключем, яка знаходиться в правому верхньому куті програми, а потім в списку виберіть «Параметри». У новому вікні виберіть вкладку "Розширені", знайдіть область «Особисті дані» і клікніть по кнопці «Налаштування змісту», яка в ній знаходиться. В наступному вікні знайдіть секцію «Картинки» і виберіть пункт «Не показувати зображення». Зміни внесені, тепер вам залишилося тільки закрити всі вікна і вкладки з настройками.