Як провести 31 грудня.

Новий Рік - це свято, яке хвилює кожного з нас. Саме до нього ми завжди готуємося і не шкодуємо грошей на його організацію, тому що всі знають «Як зустрінеш Новий Рік, так його і проведеш». Новий Рік один з таких свят, який дозволяє розкрити характер нації, його звичаї та обряди. Більшість святкують Новий Рік вдома, в колі сім'ї та друзів, але що можна зробити, щоб кожен рік не був нудним і одноманітним?
Інструкція
1
Можна влаштувати «піжамну» вечірку, покликати гостей, вбраних в піжами (або іншу домашню одяг). Мінімум манірності дозволить вам докласти мінімум зусиль до вибору вбрання, а ось свято вдома і затишку вам забезпечить.
2
Попросити гостей кожного принести «бажання» в конверті. Воно може бути "легким" (наприклад: сказати тост, пострибати і заспівати пісеньку), але може бути і глобальним (наприклад, купити машину, народити дитину і так далі). Конверти змішайте і протягом усього вечора нехай гості по черзі дістають по одному конверту, зачитують бажання і зобов'язуються його виконати. Сміху буде багато - перевірено.
3
А чому б не вийти у двір і не покричати? В Японії є така традиція: скидати накопичене напруга саме таким способом, от і ви, мало того що скинете негатив і напряг, але і наберетеся новорічної морозної енергією. (Кричати - не обов'язково кричати. Можна просто на весь голос проголошувати: "Я люблю вас, люди!" Або "З Новим Роком, люди добрі! Будьте щасливі!". За такий крик вас точно не притягнуть до відповідальності за порушення спокою громадян) .
4
Відмовтеся від традиційної кухні. Приготуйте страви з інших кухонь світу, наприклад іспанської, угорської, норвезької. Здивуйте гостей, порадійте самі. Підключайте фантазію на повну котушку. У кожному разі гостям буде цікавіше спробувати щось нове, ніж задовольнятися традиційним і порядком обридлим Олів'є ...
5
Буде нудно, якщо всі будуть тільки піднімати келихи і накладати нескінченну їжу. Організуйте конкурси та вікторини. Наприклад, поділіть гостей на дві команди, в кожній виберіть дівчину, яка буде «моделлю», за наказом ведучого за пару хвилин команда повинна максимально весело одягнути дівчину. Потім можна оцінити і сфотографувати, після чого треба буде "модель" роздягнути - звісно, теж на час, хто швидше все зняв, той і виграв, тільки не перестарайтеся, залиште дівчині те, у чому вона вже була одягнена.
6
Відзначаючи Новий Рік, не забувайте що попереду у вас ранок, яке може принести головний біль, тому заздалегідь продумайте декілька варіантів, як би підбадьоритися. Це може бути зарядка на свіжому повітрі, а щоб було веселіше, нехай це організовує той, хто менше всіх випив, малоймовірно, що хтось захоче після цього залишитися самим тверезим. Загалом, підключайте фантазію і веселіться!