Як відклеїти вії.

Штучні вії красиві, але є й зворотна сторона краси - тяжкість і біль в очах, адже повіку не призначене для додаткового навантаження. В середньому вії приносять красу своєї власниці близько 15 днів, іноді трохи більше, а накладні протримаються не більше 3-5 днів. Але якщо ви вирішили зняти нарощені або накладні вії завчасно, скористайтеся будь-яким зручним для вас способом.
Вам знадобиться
  • дебондер
Інструкція
1
Купіть спеціальний засіб, який розчиняє клей. Називається воно дебондер, а купити його можете в будь-якому професійному магазині, в якому продаються матеріали для нарощування вій. Накладні вії приклеюються на клей з таким же складом, що й нарощені. Нанесіть невелику кількість крему на підставі століття, де знаходиться лінія клею. Зачекайте кілька хвилин і акуратно відокремте накладні вії від натуральних. Ретельно промийте очі і нанесіть живильний крем на повіки.
2
Для зняття вій можете використовувати і масла: оливкова, соняшникова, реп'яхову або касторову. Добре просочіть війки маслом і почекайте 5 хвилин, потім нанесіть ще трохи олії. Ретельно промийте очі з використанням гелю для вмивання. Якщо клей міцний, то цей спосіб не принесе результату. Але ви можете повторити його кілька разів, поступово масло розмочити клей і вії вийде зняти.
3
Замість масла можете використовувати жирний крем, наприклад дитячий. Нанесіть його на лінію росту вій, бажано це зробити на ніч. А з ранку спробуйте відокремити штучні вії за допомогою пінцета. Відчуття можуть бути злегка хворобливі, але не бійтеся, вирвати свої вії не так просто, тому можете сміливо знімати накладні.
4
Якщо всі ваші зусилля не принесли позитивного результату, зверніться в будь-який салон краси. Майстер зніме вії за символічну плату. Якщо у вас спостерігається запалення слизової оболонки очей, сходіть на прийом до окуліста, вам призначать протизапальні краплі. У деяких людей відбувається алергічна реакція на синтетичні матеріали, від цього і всі проблеми. Не варто терпіти дискомфорт заради краси, тим більше, коли це стосується ще й здоров'я.