Як облаштувати майстерню. Як облаштувати домашню майстерню.

При облаштуванні власної майстерні варто пам'ятати про низку важливих речей, від яких залежатиме не лише працездатність персоналу і майстерні в цілому, але і просто естетичний вигляд робочого простору. Керуючись кількома простими правилами при облаштуванні власної майстерні, ви легко зможете зробити це якісно і зі смаком.
Інструкція
1
Пам'ятайте про первинні задачах майстерні. Ні в якому разі не засмічуйте робочий простір непотрібними агрегатами, які, як вам здається, могли б коли-небудь стати в нагоді в роботі. Купуйте техніку і будь-які предмети лише в той момент, коли вони дійсно потрібні. Якщо ж у вашій майстерні утворюється вільне місце, не намагайтеся його зайняти, бо тісне приміщення не додасть комфорту і благополуччя всієї майстерні в цілому.
2
Якщо ваша майстерня увазі кімнату відпочинку, ні в якому разі не робіть її в основному робочому приміщенні. Відпочинок повинен бути відділений від роботи, і ніяким чином ці дві протилежні речі не повинні перетинатися. Найкраще зону з диваном, телевізором і рибками відокремити стіною або хоча б перегородкою, щоб і працюючий не думав, як би піти на перерву, і при цьому відпочиваючий не думав про майбутню роботу, розглядаючи верстати.
3
Залезьте ненадовго в "шкуру" самого працівника. Уявіть, куди він буде ходити за деталями або іншими дрібницями, де він буде сидіти і що найбільш часто використовувати. Намагайтеся максимально спростити роботу вам і вашим співробітникам, щоб всі сили робітників були направлені на досягнення цілей підприємства, а не на "подорожі" по приміщенню в пошуках потрібних речей.
4
Якщо в самій майстерні відбуватиметься робота з клієнтами, надайте сприятливий і успішний вид вашому приміщенню. Не поскупилася на ремонт і красиву обробку. Особливо тих місць, які потрапляють в огляду клієнта. Побачивши благополуччя майстерні, клієнт не побоїться мати справу з вами.