Як відремонтувати жорсткий диск.

Жорсткий диск , мабуть, найголовніша частина будь-якого комп'ютера, адже саме на ній міститься вся інформація, яка, як правило, важлива і необхідна. При поломці жорсткого диск а, незважаючи на те, що всі інші частини комп'ютера прекрасно функціонують, людина втрачає більше, ніж просто кілька тисяч рублів. Однак є ряд способів, як можна полагодити "пам'ять" комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо комп'ютер не бачить жорсткий без видимих на те причин, спробуйте від'єднати комп'ютер від мережі і провести генеральне прибирання всередині корпусу. Досить поширена проблема, коли пил забивається в перехідники і сполучні дроти системного блоку, і деякі його частини перестають функціонувати. Жорсткий диск в даному випадку не виняток. Вам слід повністю витягти його з корпусу системного блоку, ретельно прочистити і продути кожен перехідник і вхід на диск е. Після того як прибирання проведена, підключіть його назад і спробуйте перезапустити комп'ютер.
2
Якщо перший спосіб не допоміг, заново витягніть диск і зніміть верхній корпус, перевірте, чи немає сколів або тріщин на внутрішній схемі або інших явних поломок. У разі, якщо все ціле і виглядає більш ніж добре, проведіть внутрішню чистку жорсткого і ще раз спробуйте підключити.
3
Якщо ж виявлені відколи й інші дефекти, вирушайте в сервісний центр або будь-який інший ремонтний магазин. У 80% випадків вам не відмовлять в ремонті, і швидше за все він закінчиться успіхом, але готуйтеся, що вартість ремонту, буде прирівнюватися до вартості нового жорсткого диск а, тому якщо гарантія минула, а особливо важливої інформації на "загиблому" диск е ні, подумайте, чи варто його ремонтувати.
4
Якщо ж і там вам відмовили, а інформація на диск е вам дуже дорога або важлива, спробуйте пошукати "умільців" в інтернеті. Деякі програмісти на барахолках часто пропонують допомогти зі "списуванням" інформації з померлих носіїв. Звичайно, ніхто вам не дасть гарантії надійності цього способу і його успіху, однак якщо вибору немає, то і такий спосіб може виявитися цілком ефективним.