Як відновити панель управління. Як включити панель управління без пуску.

Часто трапляється, що з "Пуска" зникають деякі складові частини. Наприклад, пропадає " Панель управління" або "Диспетчер завдань". Що ж у таких випадках треба вживати? Перш за все варто заспокоїтися - все можна відновити. Якщо « Панель управління» пропала, треба спробувати запустити відновлення системи з вашого завантажувального диска.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер
Інструкція
1
Спробуйте натиснути таку комбінацію, як "Ctrl + Alt + Del". Після цього повинен з'явитися диспетчер задач. Виберіть вкладки "Файл" і "Нова задача". Впишіть команду "regedit". Зайдіть в "HKLM", виберіть "Software" і "Microsoft". Далі "Winows NT" та "winlogon". Постарайтеся знайти розділ, що має посилання на "userinit". Видаліть всі після слів "system32userinit.exe". Далі перезавантажте комп'ютер. В результаті даної операції все втрачене відновлюється.
2
Можна по-іншому відновити панель управління. Натискайте сполучення клавіш "crtl-shift-esc". Побачите диспетчер задач. Натискайте «Файл», «Нова задача» і «Виконати». Введіть в рядок слово «explorer». Тисніть потім Ок. Можна все це зробити по-іншому. Перезавантажте комп'ютер і тисніть «F8» доти, поки не з'явиться меню завантаження. У командному рядку напишіть "% systemroot% system32estorestrui.exe". Натискайте клавішу «Enter». З'явиться на вашому екрані інструкція. Читаючи її, виконуйте всі необхідні дії.
3
Можна спробувати ще одним способом. Запустіть "Пуск". На порожньому місці натисніть правою кнопкою миші. З'явиться "Властивість". Натисніть його. З'явиться вікно. Виберіть "Меню", далі "Пуск". Вибирайте вкладку "Налаштувати" і заходите туди. У самому вгорі включите вкладку "Додатково". Ви побачите "Елементи меню" Пуск ". Перегорніть. Знайдіть " Панель управління" і поставте галочку "Відображати як посилання". Натисніть "Ок".
4
Можна ще натиснути правою кнопкою миші на вкладці «Пуск». Виберіть «Властивості». Перейдіть на вкладку під назвою «Пуск» і «Налаштування». Виберіть графу «Вручну». Далі знайдіть в списку " Панель управління" і додайте її в меню.
5
Якщо ніякі дії не допомагають повернути Панель управління, тоді потрібно встановлювати заново програмне забезпечення Windows.
6
Способи відновлення різні. Підбираються індивідуально в кожному випадку. Не забудьте просканувати за допомогою антивірусної системи ваш комп'ютер. Можливо, десь є шпигунська програма.