Як змінити ip. Як змінити ip комп'ютера.

Система адресації в комп'ютерних мережах, що працюють по IP-протоколу, заснована на присвоєння кожному вузлу унікального числового адреси, званого також IP-адресою. Вимога унікальності зумовлює можливість виникнення конфліктів адрес в мережі. При виникненні конфлікту, з'єднання з одним або декількома вузлами, що мають однаковий IP-адресу, стає неможливим. Тому, якщо при підключенні комп'ютера до мережі операційна система оповіщає про конфлікт адрес, не залишається нічого іншого, окрім як змінити IP.
Вам знадобиться
  • Права адміністратора.
Інструкція
1
Відкрийте вікно управління мережевими підключеннями. Для цього клікніть мишею по кнопці "Пуск", розташованої на панелі завдань. У меню, виберіть пункт "Налаштування". У який з'явився вкладеному меню клікніть по пункту "Мережеві підключення".
2
Відкрийте діалог властивостей мережевого підключення. У вікні управління мережевими підключеннями може міститися кілька ярликів. Вони можуть відповідати фізичним або віртуальним мережевим адаптерам, подключениям через телефонний модем, і.т.д. Виділіть ярлик мережевого підключення, IP-адреса якого необхідно змінити. Для цього клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Відкрийте контекстне меню, клацнувши по виділеному ярлику правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт "Властивості".
3
Відкрийте діалог управління параметрами настройки протоколу TCP/IP для обраного підключення. Для цього в списку "Компоненти, що використовуються цим підключенням" виділіть пункт "Протокол Інтернету (TCP/IP)". Натисніть кнопку "Властивості", розташовану нижче списку. Відкриється діалог "Властивості: Протокол Інтернету (TCP/IP)".
4
Змініть IP адреса. Переведіть фокус введення в поле "IP-адреса", клацнувши по ньому лівою кнопкою миші. Дане поле призначене для введення адреси в фіксованому форматі. Кожен компонент IP-адреси має бути собою десяткове число в діапазоні від 0 до 255 включно. Кожен компонент відділений від інших крапкою і редагується окремо. Перевести фокус вводу для редагування чергового компонента можна або за допомогою миші, якшо лівою кнопкою у відповідній області поля введення, або за допомогою клавіш управління курсором (клавіша TAB передасть фокус вводу на інший елемент керування).
5
Зафіксуйте зроблені зміни. Натисніть кнопку "OK" в діалозі настройки параметрів протоколу TCP/IP. Натисніть кнопку "OK" в діалозі властивостей мережевого підключення.
Зверніть увагу
Не змінюйте IP адреса на свій розсуд, якщо немає абсолютної впевненості в коректності здійснюваних дій. Зміна IP-адреси комп'ютера на довільне значення може викликати конфлікт адрес в мережі.
Корисна порада
Якщо в мережі функціонує DHCP сервер, має сенс розглянути можливість використання автоматичного отримання IP-адреси.