Як підключити потрійний вимикач. Як встановити потрійний вимикач.

Потрійний вимикач дозволяє управляти відразу декількома джерелами світла. Його часто застосовують для забезпечення освітлення у ванній, кухні та передпокою одночасно. Основна складність полягає в правильному його підключенні.
Інструкція
1
Спочатку розберіться в проводах, які стирчать зі стіни. Швидше за все, ви бачите наступну картину: один трижильний і два двожильних дроти. На трижильні проводі в двох проводах фаза, а на третьому - нуль. Можливі й інші варіанти, підключення вимикачі нічим не відрізняється. У всіх випадках головне - це визначення призначення кожного проводу.
2
Пам'ятайте, що на вимикач приходить не нуль, а фаза, де вона рветься. А нуль повинен приходити відразу на світильник. Вимикач ставиться завжди в розрив фази, що забезпечує безпеку і є загальноприйнятим правилом. Якщо ви поставите його в розрив нуля - схема все одно буде працездатною.
3
Перевірте наявність фази і нуля на всіх проводах. Викрутка-індикатор часто ловить наводку з дроту, який йде паралельно фазному. Тому краще зробіть так: візьміть звичайну лампу розжарювання, вкрутите її в патрон і виведіть два дроти. Послідовно замикайте через неї всі наявні дроти, і для точності записуйте всі результати.
4
Якщо ваша лампа горить в половину розжарення і також горить лампа на кухні чи у ванній і т.д., то це і є той самий розрив фази, в який потрібно встановити вимикач . Якщо перевірочна лампа горить повністю, то значить, ви потрапили на чисту фазу-нуль. Якщо ж вона не горить, значить в цьому місці з'єднання фаза-фаза або нуль-нуль. Перевірте висновки ще раз, звірте показання, записані на папері, і спробуйте включення перемичкою.
5
Тепер розберіться з проводами. Двожильні дроти йдуть до двох лампам, а трижильний - до кухонної розподільній коробці, там знаходяться нуль, фаза і провід, який підключається до лампи на кухні. Нуль від усіх ламп повинен зібратися під гвинт, який знаходиться на корпусі потрійного вимикача. До вимикача приєднуєте три фазних проводи від світильників.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6eASzL-cpvE