Як поставити свій автобус на маршрут. Як поставить на маршрут автобус.

Через активного заселення міст і опустения сільській місцевості, актуальним стає питання про перевезення людей у громадському транспорті. Дана ніша бізнесу привертає все більше уваги, і багато хто починає замислюватися про те, як би поставити свій автобус на маршрут.
Інструкція
1
Для початку відберіть кілька маршрут ов, які подобаються вам і відповідають вашим вимогам. Критеріїв відбору може бути декілька: великий потік пасажирів протягом усього дня, хороша, зручна дорога, кінцеві пункти маршрут а недалеко від вашого будинку і багато інших.
2
Дізнайтеся, хто власники даних маршрут ів. Підійдіть до них і дізнайтеся, чи дадуть вам поставити автобус на маршрут. Якщо відповідь буде позитивною, то наступним питанням дізнайтеся про вартість такої послуги. Зазвичай така плата становить кілька десятків тисяч, причому нелегальним чином, на «лапу».
3
Підійдіть до водіїв на даному маршрут е і спробуйте дізнатися у них, як йдуть справи з пасажирами, з заробітком, з обслуговуванням і ремонтом транспортних засобів. Можете прикинутися водієм, який шукає роботу, тоді вони охочіше розкажуть вам подробиці. Важливо знати, яка частина прибутку іде їм в кишеню: відсоток від виручки або ж фіксована сума.
4
Проаналізуйте отриману інформацію, визначитеся, чи варто вам взагалі вплутуватися в це, чи принесе вам це дохід, або навпаки вжене у борги. Якщо все-таки ваш відповідь буде позитивною, то наступним кроком вирішите, чи будете ви самі працювати водієм або це буде найманий працівник. Також подбайте про вакансії кондуктора, самим безпрограшним варіантом буде те, якщо цю посаду займе ваша дружина або добра знайома.
5
Приготуйтеся до того, що вам доведеться виправляти ліцензію, платити податки, здійснювати дорогий ремонт. Якщо ви захочете придбати маршрут, краще відразу відмовтеся від цієї ідеї. Це предмет воєн, інтриг, розборок, величезних хабарів і тендерів. Для цього потрібен не один автобус , а кілька, а краще десяток транспортних засобів. Потрібен час, щоб народ звик до нового маршрут у і охоче користувався саме їм.