Як відкрити кришку банки. млинок для перцю одноразова-вторинне використання.

Знайома всім історія: неможливо зняти з банки кришку, а вам так хочеться дістатися мерщій до вмісту ... Що ж зробити? Є кілька дієвих способів прибрати не піддаються кришку, а вірніше декілька хитрощів, застосування яких послаблять зчеплення кришки з банкою.
Інструкція
1
Спочатку вимийте руки з милом. Знайте, що це не просто засіб самогігіени. У вашій ситуації ця процедура прибере з рук частинки поту і жиру, що зробить контакт з банкою більш міцним. Потім опустіть банку під струмінь теплої води і також помийте її. Цілком можливо, що її поверхня, а також поверхню кришки засалено. Таким чином, ви видалите не тільки бруд з тари, але і почнете боротьбу з кришкою, оскільки під впливом теплої води зчеплення кришки з банкою слабшає.
2
Тепер спробуйте відкрити кришку. Якщо у вас не виходить міцно взятися за банку і рука ковзає, покличте на допомогу рушник або іншу підходящу матерію. Обмотайте і банку, і кришку і повторіть спробу. Нічого?
3
Тоді йдемо далі! Включаємо гарячу воду і поміщаємо туди банку. При цих умовах починають активно працювати закони фізики, і метал розширюється (кришка адже металева), в результаті чого утворюються повітряні порожнини в зоні загвинчування. Кришку варто тримати під водою півтори-дві хвилини. Після водної процедури повторіть спробу по зняттю кришки.
4
Мета не досягнута? Візьміть ніж і тупою його стороною зачепите його за краєчки кришки кілька разів з протилежних сторін. Настає час для методичного розкручування. Для цього візьміть банку в руки і упріться нею в області грудей. Хватка повинна бути жорсткою. Приступайте до розкручування одночасно і кришки і банки . Ваша права рука повинна тягнути кришку проти годинникової стрілки, а ліва - банку, в протилежну сторону. Успіх майже гарантовано!
5
Також слід сказати, що є ще й варварський спосіб розтину "упертих" кришок. Для цього вам потрібна тільки відкривачка (звичайнісінька, як для відкривання пляшок із залізними кришечками). Методика гранично проста - відкривайте цю банку, начебто пляшку, розгинаючи по колу її краю. Після цього кришка, звичайно ж, прийде в непридатність, але мета буде досягнута.
Корисна порада
Як вам впоратися з кришкою, вибирайте самі, але пам'ятайте, що з колючими і ріжучими предметами треба проявляти крайню обережність!