Як видаляти історію пошуку. Як знайти однокласників.

Як видаляти історію пошуку в інтернет-браузерах? Ми надаємо нашим читачам докладне керівництво, в деталях висвітлює подібне питання.
Вам знадобиться
  • Наявність інтернет-оглядача.
Інструкція
1
Видалення історії пошуку в Google Chrome. В налаштуваннях програми (емблема ключа, розташована в правому кутку поряд з полем адресного рядка) вам необхідно вибрати пункт «Історія». На сторінці,, праворуч ви побачите текстове посилання «Змінити елементи» - на неї необхідно натиснути. Після, у вікні, натисніть на кнопку «Видалити дані веб-перегляду». В меню оберіть ті галузі історії, які ви хотіли б видалити і натисніть відповідну кнопку.
2
Видалення історії пошуку в Internet Explorer. Клікніть по меню «Безпека», розташованому у верхньому правому куті браузера, після чого, виберіть пункт «Видалити журнал оглядача». Перед вами відкриється спливаюче вікно, де вам необхідно відзначити ті збережені елементи, які необхідно стерти. Відзначивши потрібні вам пункти, натисніть на кнопку «Видалити».
3
Видалення історії пошуку в Mozilla Firefox. У верхньому меню браузера виберіть меню «Інструменти». Далі зверніться за посиланням стерти недавню історію. Після того, як буде відкрити відповідне віконце, натисніть на стрілочку «Подробности» і відзначте пункт «Журнал форм і пошуку» і клікніть на графічну посилання «Очистити зараз».
4
Видалення історії пошуку в Opera. На бічній вкладці браузера клікніть по значку «Історія». Після цього, вибравши потрібний вам день тижня, натисніть на значок «Видалити». Інформація буде видалена безповоротно.
Для того, щоб відчувати себе в інтернеті безпечно, необхідно дотримуватися кількох простих правил. Пам'ятайте, що ваша безпека залежить тільки від вас самих. І захищати себе в інтернеті краще до того, як відбудеться яка-небудь неприємність.
Інструкція
1
Не називайте в інтернеті свої справжні прізвище, ім'я та інші відомості. Заповнюючи всілякі анкети та реєструючись на сайтах, подумайте, чи дійсно необхідно залишати реальні дані? Може бути, можна обмежитися псевдонімом? Те ж стосується і поштових скриньок. Особливо, якщо ви створюєте ящик тільки для підтвердження реєстрації. На форумах спілкуйтеся анонімно. Не називайте в процесі спілкування ніяких особистих даних. Для реєстрації на випадкових форумах використовуйте резервні поштові ящики.
2
Не ставте в інтернеті особисті фотографії. Навіть якщо ви не вкажете реальне ім'я, вас завжди можна дізнатися за знімком. Пам'ятайте, що інтернет доступний для всіх. У тому числі, для роботодавців.
3
Ні в якому разі ніде в інтернеті не вказуйте свою домашню адресу. Будьте обережні і з розміщенням номера телефону. Адже і по ньому можна при необхідності встановити вашу особистість. Можливо, ви ведете в мережі якийсь серйозний бізнес. Тоді залишати контактні дані: поштову скриньку, номера телефонів - необхідність. Але і в цьому випадку не можна забувати про обережність.
4
Чи не зустрічайтеся в реальності з людьми, яких знаєте тільки по спілкуванню в інтернеті. Це не порожні слова. Кримінальні хроніки зрідка поповнюються нотатками про наслідки подібного роду зустрічей. Навіть якщо вам здається, що ви добре знаєте вашого віртуального співрозмовника, пам'ятайте, що за ніком може ховатися хто завгодно.
5
Чи не викладайте в вільний доступ і не передавайте стороннім файли, які містять персональну інформацію і дані про вас. Сторінки серйозних сайтів, на яких вам доводиться залишати особисту інформацію, мають додатковий захист. Наприклад, офіційні сайти банків.
6
Якщо ви вже встигли «наслідити» в мережі, зробіть пошуковий запит по особистої інформації, яку, імовірно, залишили про себе. Видаліть всі знайдені дані.