Як намалювати ослика. в домашніх умовах 3д окуляри чи можна звичайний фломастер.

Хто з нас не бачив радянський мультфільм про Вінні-пуха? І, звичайно ж, більшості запам'ятався в ньому зворушливий ослик Іа з сумними очима і нещасним голосом. Діти в дитячих садах і в школі малювали і досі малюють ослика Іа, як одного з найвідоміших мультиплікаційних персонажів. Це насправді не так вже й складно, а також приносить дитині справжнє задоволення. Може статися, що й доросла людина перейметься дивною меланхолією по дитинству, захоче приєднатися до образотворчого творчості і намалювати ослика .
Вам знадобиться
  • - аркуш формату А4 або альбомний;
  • - олівці;
  • - фарби;
  • - фломастери.
Інструкція
1
Почніть з тулуба. Намалюйте його у формі овалу. Діаметр виберіть самі, в залежності від аркуша паперу. Якщо ви малюєте в перший раз, то краще використовуйте аркуш формату А4 (альбомний лист). Так набагато зручніше малювати. Слідкуйте за тим, щоб ваш малюнок був симетричним і розрахуйте розташування всіх його основних деталей. А то в середині процесу раптом з'ясується, що випадково не вистачає місця, наприклад для голови.
2
Наступний етап - голова. Для неї намалюйте звичайний круг. Він не повинен бути більше, ніж туловіще.Обязательно залиште відстань між головою і тулубом. Потім з'єднайте двома лініями голову і тулуб. Це шия ослика .
3
Копита і ноги ослика . Їх досить просто зобразити. Намалюйте дві вертикальні лінії для ніг у відповідних місцях тулуба і з'єднайте їх в кінці горизонтальною лінією. Потім домалює до ноги копито. Виконайте це з кожною ногою ослика . Ніг, зрозуміло, у будь-якого ослика всього чотири і копит, відповідно, теж.
4
Вуха намалюйте у вигляді незакінченого овалу, витягнутого вверх.Глаза зробіть круглими у вигляді гудзичків. Вії повинні бути не дуже довгі, але вони обов'язково повинні бути! Як говориться, намалюйте їх на свій смак.
5
В основному малюнок готовий. Залишилося розфарбувати його. Це можна зробити фарбами, олівцями або фломастерами. Контури малюнка профарбовують темніше. Для цього їх можна обвести фломастерами, а всередині тіло та інші елементи заштрихуйте кольоровими олівцями.