Як оформити кабінет історії.

Ефективність навчання залежить як від змісту навчальних матеріалів, але і в яких умовах проходить навчання. Один з важливих факторів вдосконалення навчального та виховного процесу - це створення кабінетної системи. А оформлення шкільного кабінету служить візитною карткою навчального закладу та вчителя. Оснащення кабінету, його зовнішній вигляд допомагають вчителю ефективніше і якісніше проводити уроки.
Інструкція
1
Обладнайте кабінет спеціальними меблями, технічної апаратурою, навчальними посібниками. В кабінеті повинна знаходитися нормативна документація про відкриття та функціонування шкільного кабінету певного профілю. Повинен бути призначений завідувач кабінетом і складено наказ. На кабінет складається паспорт, де вказується, яке обладнання, які наочні посібники, підручники, різні технічні засоби, методичні матеріали закріплені за кабінетом. Складаються і правила користування кабінетом, план і графік роботи. Вивішуються правила з техніки безпеки. Повинен бути план евакуації.
2
Укомплектуйте кабінет навчальними методичними матеріалами, засобами навчання. Бажано, щоб в кабінеті були дидактичні матеріали, тести, контрольні роботи, матеріали олімпіад і конкурсів, різні пам'ятки, моделі, макети, настінні карти, плакати.
3
При оформленні кабінету історії треба враховувати, що одна з головних задач викладання історії - це тема патріотизму. Тому в кабінеті розмістіть державну символіку, портрети істориків, полководців, таблиці важливих дат, стенд з цитатами великих людей.
4
Сучасний кабінет має фонотеку, мультимедіа посібники, відеофільми. Наявність інформаційних технологій допомагає вчителю побудувати урок більш ефективно, цікаво і максимально наблизити його до вимог нинішнього дня. Тому дуже важливо використовувати в навчанні медіа-матеріали.
5
В сучасних умовах одна з головних задач освіти це не тільки отримання учнями певних знань, а й уміння учнів працювати самостійно. Якщо учні вміють працювати самостійно з комп'ютером, знаходити потрібний матеріал, то у них формується більш високий рівень навику самостійної роботи. Вони вміють орієнтуватися у великому потоці інформації.