Як відкрити магазин жіночого одягу.

Відкрити магазин жіночої одягу і процвітати - це і просто, і складно. З одного боку, скільки жінок - стільки й смаків, тому практично кожен магазин знайде своїх покупців. З іншого - це серйозний бізнес, у першу йому доведеться віддаватися по 16-18 годин на добу, бути завжди в курсі всіх новинок моди, робити моніторинг асортименту товарів у великих мережах і т.д. Якщо ви готові на це, відкриття магазин а жіночої одягу буде для вас хорошою бізнес-ідеєю.
Інструкція
1
Відкриваючи магазин жіночої одягу, важливо пам'ятати про те, що ваші основні конкуренти - великі торгові центри. В них багато фірмових секцій, там великий асортимент, однак, придивившись, можна зрозуміти, що багато секції нагадують один одного. Отже, магазин жіночої одягу буде успішним, якщо ви знайдете свою нішу. Приміром, майже у всіх торгових центрах є магазин и одягу для жінок як молодого, так і зрілого віку, як преміум-класу, так і економ-класу, однак зовсім не скрізь є спеціалізовані магазин и вечірньої одягу, ділової одягу і т.д.
2
Важливим фактором для відкриття магазин а жіночої одягу є його розташування. По-перше, він повинен знаходитися на видному місці, там, де проживає або проходить багато людей. По-друге, необхідно враховувати середній дохід населення в тих чи інших районах: немає сенсу відкривати магазин дорогої офісної одягу в старому спальному районі. Можна зробити в деякому плані зухвалий хід і відкрити свій магазин недалеко від великого торгового центру, якщо ви впевнені, що в ньому немає подібного магазин а. Тоді люди, розчарувавшись вибором торгового центру, зайдуть до вас: вони ж у будь-якому випадку йшли за покупками.
3
Багато чого буде залежати від персоналу, який ви візьмете. На початковому етапі невеликому магазин у потрібні 1-2 продавця. У виборі персоналу на першому місці стоять вміння продавати і ввічливість: покупниці можуть запам'ятати магазин , де їм нахамили, і більше не заходити туди. а також розповісти про це своїм знайомим. Зарплата продавця повинна складатися з постійної частини (окладу) і змінної (відсотків з продажів).
4
При відкритті магазин а жіночої одягу важливо не забувати про рекламу. Реклама має дві основних мети: 1. дати інформацію про новий магазин Є.2. переконати, що ваш магазин краще його конкурентов.Способи реклами можуть бути будь-якими - це залежить від вашого гаманця і від вашої фантазії. Важливо, щоб рекламна кампанія була узгодженою і впливала на вашу цільову аудиторію, була цікава саме їй. Приміром, немає сенсу роздавати листівки-запрошення в магазин недорогий жіночої одягу біля входу в МДІМВ.
5
Не варто забувати про те, що за законом будь-який бізнес повинен бути зареєстрований. Тому вам як господареві магазин а потрібно буде зареєструватися в якості індивідуального підприємця або ж створити юридичну особу (ТОВ).
6
Відкриття магазин а жіночої одягу - бізнес загалом вигідний, але не дешевий: вам необхідно буде закупити товар, зняти приміщення в зручному місці, витратитися на рекламу, не забути про оплату праці продавців ... В цілому, маючи менше півмільйона рублів, відкривати магазин , швидше за все, зарано. Проте завжди можна почати з інтернет- магазин а - його відкриття обійдеться в рази дешевше.