Як визначити паразитів в організмі. Як вивести паразитів з організму в домашніх умовах.

Всесвітня статистика свідчить, що дуже багато людей на земній кулі заражені паразитарними інфекціями. Паразити можуть жити в будь-якому органі людського організму і роками нічим себе не проявляти. Про присутність паразитів можуть говорити хронічні захворювання, які не піддаються традиційному лікуванню. Наприклад, наявність астми може бути обумовлено зараженням печінки печінковим сисуном. Іноді діагностика паразитів дуже скрутна і використовуються різні методи.
Інструкція
1
Якщо людину мучать часті простудні захворювання, хвороби внутрішніх органів, суглобів, наполегливі головні болі, ожиріння або надмірна худоба, то є сенс перевіритися на наявність паразитів . Все що не піддаються лікуванню захворювання можуть бути обумовлені саме присутністю в організмі паразитів .
2
Найпростішим методом діагностики для виявлення паразитів в шлунково-кишковому тракті є аналізи калу на яйця-глист і зішкріб з прямої кишки. Паразитів можна виявити не відразу. Для достовірного підтвердження діагнозу необхідно здавати аналізи кілька днів поспіль.
3
Також доктор може призначити діагностику крові на імуноферментн на присутність антитіл і антигенів. Позитивний результат даного аналізу дозволяє практично з 100% упевненістю говорити, що в організмі присутні паразити. Лікар призначає лікування і по його закінченню проводиться повторний аналіз.
4
Якщо є підозра на наявність паразитів в печінці, то проводиться аналіз жовчі на виявлення захворювання. Жовч витягають методом зондування. Позбутися від паразитів в печінці є дуже важким завданням і тому, чим раніше проведена діагностика, тим успішніше буде лікування і сприятливий результат. Після проведеного курсу лікування, аналізи жовчі беруться ще дуже багато разів, щоб переконатися, що пацієнт повністю вилікуваний.
5
Щоб не заразитися паразитами, потрібно дотримуватися елементарних методи профілактики, а точніше прописні істини. Мити руки перед їжею, піддавати ретельній термічній обробці продукти харчування та купувати їх тільки в перевірених місцях, а не на ринку у приватних осіб. Також необхідно мати окремі ножі та обробні дошки для нарізки сирих і готових продуктів, зберігати обладнання в різних місцях, щоб воно не стикалося один з одним.