Як написати текст вертикально. Як ввести вертикально текст в таблиці.

Іноді щоб правильно оформити документи (наприклад, не всі заголовки можуть коректно відображатися в таблиці), вам може знадобитися зміна напрямку тексту з горизонтального на вертикальне. Дана функція передбачена в програмі MS Word будь-якої версії. Перевернути текст в таблиці досить легко. Все, що вам потрібно - слідувати даної інструкції.
Інструкція
1
MS Word 2003Сперва створіть таблицю, натиснувши на панелі інструментів меню «Таблиця», а потім, вибравши пункт «Намалювати таблицю». Усередині отриманої осередки введіть текст.
2
Далі виділіть необхідний текст, клацніть по ньому правою кнопкою миші і відкрийте «Напрямок тексту ». Також ви можете зробити це, натиснувши на меню «Формат» - «Напрямок тексту ».
3
У вікні виберіть напрямок тексту з трьох варіантів. Збережіть зміни, натиснувши «Ок».
4
Для того щоб прибрати кордону таблиці, натисніть на одну з бічних ліній осередки правою кнопкою миші, потім виберіть пункт «Кордон і заливка». Перейшовши у вкладку «Кордон», ви зможете видалити одну або кілька ліній, змінити їх товщину або колір.
5
MS Word 2007-2010Чтоби створити таблицю, перейдіть в розділ «Вставка» на панелі інструментів, далі, клацнувши по кнопці «Таблиця», виберіть кількість осередків.
6
Введіть текст, виділіть його і клацніть правою кнопкою миші. Далі відкрийте вікно «Напрямок тексту ».
7
Редагування меж таблиці відбувається за тим же алгоритмом, що і в попередній версії.