Як перекинути музику з комп'ютера на телефон. Як переписати мелодію у форматі мр-3 скомпьютера на мобільний телефон.

Якщо у вас є багато цікавої музики на комп'ютері, і ви бажаєте прослуховувати її на своєму мобільному телефоні , ви можете без праці перекинути музику з одного пристрою на інший . Існує кілька способів для того, щоб перекинути музику з комп'ютера на телефон.
Інструкція
1
Можна перекинути музику за допомогою USB кабелю, який поставляється разом з телефоном. Для цього після підключення телефону до комп'ютера, як правило, вимагається встановити драйвера, щоб комп'ютер зміг ідентифікувати телефон. Диск з драйверами також поставляється разом з кабелем при покупці телефону.
2
Можна скинути музику безпосередньо на флеш-карту телефону. Більшість сучасних телефонів оснащуються флеш-картами. Для цього випливають мати cardreader на комп'ютері. Необхідно витягти флеш-карту з телефону та помістити її в cardreader. Потім почати копіювання бажаної музики з комп'ютера на телефон. При цьому також можна редагувати вміст флеш-карти (видаляти, перейменовувати файли та ін.). Слід зазначити, що при цьому способі не потрібно ніякої настройки і установки драйверів на комп'ютері. Можна перевірити вміст флеш-карти на віруси за допомогою антивірусної програми, встановленої на комп'ютері. Для зручності подальшого вибору і прослуховування музики рекомендується розсортувати музику по папках на комп'ютері і скопіювати вже готові папки на телефон, оскільки редагування папок на комп'ютері значно зручніше, ніж в телефоні .
3
Також можна перекинути музику Bluetooth. Для цього необхідно мати Bluetooth-точку на комп'ютері. Далі необхідно активувати Bluetooth в телефоні і налаштувати з'єднання з комп'ютером. Після чого можна буде приступити до перекидання музики на телефон. Цей спосіб є менш зручним, ніж два попередніх, тому, якщо у вас є можливість перекинути музику за допомогою кабелю або безпосередньо на флеш-карту, буде простіше поступити саме так.
Корисна порада
Крім музики можна перекидати з комп'ютера на телефон різні відеоролики, ігри та програми.