Як записувати в вінамп.

Радіо вже багато десятиліть існує в нашій свідомості. Радіоприймачі також пройшли довгий шлях розвитку - від величезних пристроїв до портативних апаратів, і цей процес продовжує рухатися наміченим шляхом. Постійно пропонуються нам різні новинки в даній сфері. У багатьох людей зараз з'являється бажання записати якусь пісню або ж передачі радіостанції.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, Програма Winamp
Інструкція
1
На відміну від минулих часів, зараз це зробити набагато простіше, використовуючи дуже хороший плеєр Winamp і спеціальний плагін StreamRipper.
2
Першим ділом, вам необхідно скачати і встановити безкоштовний програвач Winamp з офіційного сайту www.winamp.com. Цей процес дуже простий, вам тільки потрібно вибрати мову установки і відповідати на прості питання майстра установки.
3
Далі, вам треба викачати дистрибутив плагіна StreamRipper за цим посиланням http://sourceforge.net/project/downloading.php? Groupname = streamripper & fi ....
4
Потім почніть установку StreamRipper, запустивши файл. Якщо у вас встановлений програвач Winamp, то директорія, куди буде встановлюватися плагін, буде вже зазначений. Вам залишиться тільки натиснути на кнопку «install».
5
Після того, як ви встановили плагін StreamRipper, вам треба запустити Winamp. перед вами відкриються два невеликих вікна, а саме плагін і програвач. В сірому вікні плагіна є три кнопки: "Start"; "Stop"; "Options".
6
Якщо ви не хочете, щоб записи ефіру радіостанції зберігалися на робочому столі, то необхідно натиснути на кнопку "Options" в плагін, перейти у вкладку "File". Натисніть на вкладку "Output directory" і замість C: \ Users \ Public \ Desktop введіть шлях до бажаної папці.
7
Тепер можна приступати до запису. Для початку вам треба з сайту радіостанції скачати файл ефіру формату M3U і відкрити його, за допомогою плеєра Winamp. Коли почнеться програвання, то залишається тільки у вікні плагіна натиснути на кнопку "Start" і процес запису піде. В той момент, коли ви захочете зупинити запис, потрібно тільки натиснути на кнопку "Stop" у вікні плагіна. Для прослуховування записаного файлу просто пройдіть в папку, яку вказали в налаштуваннях.
Сучасні радіостанції можна не тільки налаштовувати, до них можна підключатися. Справа в тому, що крім традиційного ефіру, практично всі радіостанції віщають в інтернеті. Деякі радіостанції і зовсім віщають тільки в інтернеті. Підключитися до них можна за умови стійкого з'єднання, наявності браузера, а також спеціальних програм.
Інструкція
1
Запустіть браузер і відкрийте сайт цікавить вас радіостанції . Навіть якщо ви не знаєте точної адреси радіостанції , напишіть її назву в пошукову систему, і посилання на сайт з'явиться в самому верху сторінки з результатами пошуку. На головній сторінці сайту радіостанції клікніть по посиланню «Слухати ефір» чи «Прямий ефір» (або подібне). Після цього відкриється нове вікно браузера, яке матиме вигляд медіаплеєра і нестандартний розмір. В цьому вікні можна буде регулювати гучність, а також змінювати бітрейт аудиопотока (чим вище бітрейт, тим якісніше звук) і навіть ставити ефір на паузу. При підключенні до радіо цим способом вимкніть блокування спливаючих вікон в браузері, так як це може перешкодити запуску вікна-медіаплеєра.
2
Запустіть встановлений на комп'ютер медіаплеєр і перевірте наявність з'єднання з інтернетом. Потім зайдіть на сайт радіостанції і знайдіть на ньому спеціальну посилання на ефір з розширенням .m3u або .pls. Скопіюйте це посилання, потім зайдіть в плеєр і в його меню знайдіть пункт «Відкрити URL», після чого вставте в дане поле раніше скопійоване посилання і натисніть на кнопку «ОК». Зазвичай на сайтах радіостанцій розміщуються різні ефірні посилання, які відрізняються форматом потоку або його бітрейтом. Тому вибираючи посилання для прослуховування, керуйтеся даними про швидкість з'єднання та підтримці плеєром того чи іншого формату. Посилання на ефір можна зберегти як звичайний плейлист і повертатися до неї в будь-який час.
3
Відкрийте сайт moskva.fm. Цей проект об'єднує всі московські радіостанції , що віщають в ефірі та інтернеті. Для того щоб підключитися до інтересів станції, знайдіть її в каталозі або за допомогою вбудованого пошуку та натисніть на кнопку «Слухати ефір». Крім цього, даний проект дозволяє слухати архіви записів практично всіх представлених на ньому радіостанцій.