Як відновити поштовий ящик. Як згадати пароль до пошти в Яндексі.

Як відновити поштовий ящик, доступ до якого був загублений? Насправді все досить просто, про це ми поговоримо в даній статті.
Вам знадобиться
  • інтернет
Інструкція
1
Насправді відновлення доступу до поштової скриньки виглядає досить просто. Все, що необхідно знати, щоб ви змогли відновити пароль - відповідь на перевірочний питання. Даний відповідь необхідно ввести на спеціальній сторінці, яка стає доступною користувачеві відразу після подачі запиту на відновлення. Після того, як ви введете відповідь на перевірочний питання, вам буде надано новий пароль, який ви зможете змінити в налаштуваннях вашого поштового аккаунта.
2
Що таке відповідь на перевірочний питання і де його брати? Відповіддю на перевірочний питання є фраза, або комбінація з символів, яку користувач вводить при реєстрації поштової аккаунта. На даній стадії користувачеві надається на вибір один з варіантів питання, до якого потрібно ввести відповідь. Саме це питання надалі буде заданий при спробі відновлення пароля. Також користувач може вибрати власний варіант питання, який буде заданий при запиті на відновлення доступу.
3
Варто додати, що при реєстрації не потрібно нехтувати безпекою, вводячи нескладні паролі. Намагайтеся комбінувати букви з цифрами і дозволеними сервісом знаками. Таким чином ви убезпечите свій поштовий акаунт від злому, а щоб не забути пароль, перш ніж його вводити під час реєстрації, пароль слід записати на папері і переписувати вже з неї.
Користувачі електронної пошти можуть зіткнутися з проблемою відновлення віддаленої поштової ящика . Зробити це можна як самостійно, так і за допомогою адміністрації електронної пошти. Алгоритм дій в даній ситуації залежить від системи поштового сервісу і від часу, який пройшов з моменту видалення ящика.
Вам знадобиться
  • Інтернет, доступ до свого аккаунту.
Інструкція
1
Для відновлення поштової скриньки увійдіть в свій аккаунт. Для цього введіть свій логін і пароль. Після цього система вам запропонує натиснути кнопку «Відновити» або «Розблокувати». Доступ до поштової скриньки вам буде відкритий, але вся інформація, що зберігалася в ньому, не збережеться. Даний варіант відновлення поштової скриньки актуальний, якщо він був заблокований адміністрацією через невикористання його протягом певного часу.
2
В тому випадку, якщо поштова скринька видалили ви, або треті особи мають пароль від нього, напишіть запит на ім'я адміністрації або в службу підтримки користувачів. Можливо, щоб відновити поштовий ящик вам запропонують ввести логін та пароль старого ящика. Даний спосіб актуальний, якщо після видалення ящика пройшло не більше 30 днів.
3
При видаленні поштової скриньки разом з вашим аккаунтом ящик відновити буде неможливо. В даному випадку створіть новий акаунт з тим же ім'ям. Якщо при реєстрації ви виявите, що ім'я зайнято іншим користувачем, то створіть поштову скриньку з новим логіном. Якщо вам дуже дорогий логін старого поштового ящика, то спробуйте зв'язатися з його власником і попросити надати вам його аккаунт.
4
Якщо ви бажаєте відновити поштовий ящик Outlook, який був видалений за допомогою командлета Get-RemovedMailbox, скористайтеся тією ж командою Windows PowerShell. Відновлення ящика даними способом можливо, тільки якщо з моменту його видалення пройшло не більше 30 днів.
5
Багато електронні поштові служби не можуть дати стовідсоткову гарантію, що віддалений ящик буде відновлений, особливо якщо з моменту його видалення пройшов чималий термін. Тому, перш ніж видалити свій ящик, подумайте, чи варто це робити.
Зверніть увагу
При зверненні до адміністрації з проханням відновити поштовий ящик вам необхідно буде надати наступну інформацію: логін, пароль, таємне запитання і відповідь.