Як привести руки в порядок.

Руки є однією з найпомітніших частин тіла, на них багато звертають увагу мало не першим ділом. До того ж, руки можуть багато розповісти про людину - наскільки він доглянутий, акуратний. Ваші руки завжди повинні бути бездоганними і красивими - це, безсумнівно, викликає тільки позитивні емоції у оточуючих і надає вам впевненості. Так що наводимо руки в порядок.
Інструкція
1
Почнемо, мабуть, з шкіри рук. Вона повинна бути гладкою, бархатистою, приємною на дотик. Звичайно ж, руки кожен день можуть піддаватися справжнім випробуванням: миття посуду, прання, холодний вітер і холоднеча. Від усіх цих факторів шкіра рук стає грубою і шорсткою, ось чому руки потрібно захищати від будь-яких несприятливих впливів, регулярно наносячи поживний і захисний крем. Якщо ж вам не на кого перекласти свої обов'язки по прибиранню будинку і миття посуду, то обов'язково користуйтеся гумовими рукавичками. До речі, маленька хитрість: перетворите клопоти в спа! Для цього перед тим, як мити посуд, нанесіть на руки невелику кількість оливкової олії і надіньте рукавички - під впливом теплої води поживні та зволожуючі речовини, що містяться в олії, ще краще вбереться в шкіру, зробивши її гладкою і бархатистою.
2
Завжди, а особливо взимку, носіть з собою живильний крем з натуральними екстрактами, краще, звичайно, з ранозагоювальну ефектом, адже в холодну пору року шкіра досить часто тріскається, на ній з'являються мікротріщини і запалення. Змащувати шкіру найкраще після кожного миття, попередньо ретельно витерши м'яким рушником.
3
Нігті, само собою, також повинні бути доглянутими і здоровими. Тому наводимо в порядок і їх. Ванночки для рук - це прекрасний спосіб повернути красу як загрубілі шкірі рук, так і нігтям. Робити їх краще з морською сіллю і ефірними маслами, таким чином ви влаштовуєте справжні міні-сеанси спа на дому. Візьміть невелику кількість теплої води, додайте дві-три ложки морської солі, потім пару-трійку крапель ефірних масел і опустіть в цей склад руки. До речі, якщо ви не задоволені станом шкіри рук, то використовуйте замість води відвари трав, наприклад, ромашки, яка відмінно освіжає шкіру рук і дезінфікує ранки.
4
Шкірі навколо нігтів слід приділяти особливу увагу, так як вона несе на собі досить важливу функцію - оберігання кореня нігтя. Її необхідно ретельно і регулярно живити, а також раз на тиждень відсувати за допомогою спеціальної палички або лопатки. Від звичного "обрізного" манікюру краще відмовитися - велика ймовірність заробити запалення.
5
Надавати форму нігтям варто за допомогою якісної пилочки з кераміки (більш звичні нам металеві все-таки завдають непоправної шкоди нігтям і провокують дерозшарування). Пилка завжди повинна бути чистою, а ще зручною у використанні. Краще якщо рухи нею будуть не хаотичними, а спрямованими в яку-небудь одну сторону.
6
Покриття нігтів лаком допоможе захистити їх від негативного впливу навколишнього середовища, однак, фарбувати нігті слід тільки якісними лаками, щоб забезпечити безпечне (а точніше, нешкідливе), рівне і красиве покриття. Поверхня нігтя також повинна бути рівною і відполірованої (за потребою).