Як зробити задній фон.

Іноді виникає бажання (необхідність) замінити фон на певній фотографії. З цією справою допоможе впоратися широко відомий продукт компанії Adobe - Photoshop. Незважаючи на те, що це досить складний графічний інструмент, вам не будуть потрібні дизайнерські таланти для зміни фон а на фотографії. Використовуючи просте керівництво, ви зможете зробити красиву фотографію для робочого столу або здивувати незвичайним подарунком ваших друзів і родичів. Не соромтеся експериментувати і у вас все вийде.
Вам знадобиться
  • програма Adobe Photoshop (бажано свіжа версію), початкова фотографія, фотографія з потрібним фоном, терпенье і акуратність.
Інструкція
1
Отже, запускаємо Photoshop. Натисканням комбінації Ctrl + O, відкриваємо потрібні файли. Як приклад зображень для обробки були обрані дві фотографії. Зверніть увагу на портрет дівчини в білому, це фото було обрано тому, що колір силуету людини контрастно відрізняється від заднього плану.
2
Рекомендується використовувати фото саме з такою колірною схемою, так як це більш зручно для виділення контурів. Фотографія з фон ом може бути будь-який, але підходящої естетично. Бажано, щоб розміри зображень були приблизно однаковими.
3
На портреті потрібно виділити людини. З цим нам допоможе впоратися інструмент «Магнітне ласо» (рис. 3), який розташований на лівій робочої палітрі. На нижній стороні фотографії наведіть курсор на край контура дівчини. Потім клікніть і плавно ведіть курсор якомога точніше по контуру тіла. Хоч «Магнітне ласо» і здатне «прилипати» до країв зображення, робити рухи потрібно гранично акуратно. Ви побачите, як автоматично з'являються контрольні точки, щоб додати її самостійно клікніть лівою кнопкою миші. Якщо у вас виділення відхилилося від курсу, можна зробити скасування дії: натиснути Esc і почати з початку або натиснути Backspace і повернутися до попередньої точки. Чим контрастніше рисунок, тому швидше ви впораєтеся.
4
Коли буде досягнута остання точка, навколо виділеної області замигает прикордонна лінія. Якщо вас не зовсім влаштовує якість виділення, можна його ще трохи поліпшити, для цього на виділеній області клікніть правою кнопкою миші і скористайтеся пунктом «Уточнити край» (рис. 4), поекспериментуйте з налаштуваннями, щоб домогтися найкращого еффекта.Когда буде досягнутий оптимальний результат виділення, виріжте або скопіюйте фрагмент вихідної фотографії за допомогою комбінації Ctrl + X або Ctrl + C. Потім відкрийте бажаний фон і вставте виїденого людину туди комбінацією Ctrl + V.Переключітесь на інструмент «Переміщення» та пограйте з місцем розташування.
5
Одержаний результат (рис. 5) збережіть в потрібному місці і форматі, використовуючи для цього «гарячі клавіші» Ctrl + Shift + C.
Часто для сайту потрібні зображення з прозорим фоном , так як на власному фоні сайту некрасиво виглядають картинки з білою квадратною облямівкою. І якщо навіть вдасться підібрати картинки з фоном , ідентичним фону сайту, то рано чи пізно, коли ви захочете змінити оформлення ресурсу, фон картинок вже не буде збігатися з кольором веб-сторінок.
Вам знадобиться
  • - Програма «Фотошоп»;
  • - картинка, у якої потрібно зробити прозорий фон.
Інструкція
1
Окройте потрібне зображення в програмі «Фотошоп». Подвійним клацанням на назві «Задній план» шару з картинкою зміните його назва на будь-яке інше. Це дозволить отримувати прозорий фону, а не білу підкладку після видалення непотрібних ділянок фотографії або малюнка. Змініть масштаб зображення інструментом «Лупа» так, щоб вам чітко було видно краю об'єкта, навколо якого необхідно видалити фон.
2
Якщо картинка спочатку має однорідний фон, то клацніть будь-де фону інструментом «Чарівна паличка». В результаті чого будуть виділені всі пікселі зазначеного кольору в рамках замкнутої області.
3
Якщо при виділенні фону інструментом «Чарівна паличка» обрана область заїжджає за краї об'єкта на картинці, то необхідно зменшити виділений ділянку інструментами "Прямолінійне ласо» + Alt, «Магнітне ласо» + Alt, "Прямолінійне ласо» + Alt, «Лассо» + Alt. Одночасне натискання клавіші Alt та інструменту для виділення виключає з раніше виділеної області потрібний елемент.
4
Якщо фон зображення вибрано «Чарівної паличкою» не повністю, то для виділення всієї потрібної області потрібно включити в раніше виділену область потрібні частини картинки. Для цього використовуйте інструменти "Прямолінійне ласо» + Shift, «Магнітне ласо» + Shift, "Прямолінійне ласо» + Shift, «Лассо» + Shift. Одночасне натискання клавіші Shift та інструменту для виділення включає в раніше виділену область потрібну ділянку.
5
Також можна виділити сам об'єкт на картинці інструментом «Перо», спочатку проклавши контур і відредагувавши його інструментом «Перо +», а потім натиснувши на праву кнопку миші і вибравши «Утворити виділену область». Для того щоб був виділений не предмет, а фон, потрібно виконати команду «Виділення - Інверсія».
6
Якщо виділено все фонове простір, і виділення не виходить за межі об'єкта на зображенні, видаліть виділене, натиснувши кнопку Delete.
Корисна порада
Якщо при спробі виділення фону виділеними виявляються і частини об'єкта на картинці, не прагніть виділити весь фон відразу, виділяйте простір частинами, так як це дозволить максимально наблизити зображення і виконати найбільш точне виділення країв предмета.