Як вилікувати сухий кашель народними засобами.

Кашель може виникати з різних причин - застуда, алергія, бронхіт і т.д. Але часто буває, що кашель дуже довго не проходить і залишається сухим, доставляючи нам неприємності, біль і сухість у горлі. Коли застосування лікарських препаратів не дає результату, можна спробувати вилікувати сухий кашель народними коштами .
Вам знадобиться
  • - грудний збір
  • - урологічний збір
  • - активоване вугілля
  • - кагор
  • - мед
Інструкція
1
Якщо ви вже достатня кількість часу приймаєте ліки, а кашель не проходить, потрібно припинити прийом препаратів, так як вони вже починають свою шкідливу дію.
2
Щоб сухий кашель зник, його треба перевести у вологий, з відходженням мокротиння. Для цього потрібно заварювати трав'яні збори і приймати, чергуючи грудної та урологічний через день, один раз в день. Грудний збір сприяє розрідженню мокротиння, а урологічний допомагає вивести все непотрібне з організму.
3
Вранці щодня слід приймати 2 таблетки активованого вугілля для очищення. Комплексний масаж спини та грудної клітини з поплескуваннями сприяють дренажу дихальної системи і кашель зменшується. Дуже добре робити масаж з медом, тоді пори шкіри очищаються, і мед витягує на себе все непотрібне, накопичене в організмі.
4
На ступнях знаходяться біологічно активні точки, тому масаж ступні по системі Су-Джок сприяє якнайшвидшому одужанню від усіх хвороб. Для цього добре використовувати спеціальний голчастий валик.
5
Хороший дренаж бронхів можна досягти, якщо щодня 2 рази на день по 1-2 хвилини ходити на четвереньках. Бронхи розширюються, мокрота легше відходить і кашель зменшується.
6
Щоденний прийом на ніч 1 столової ложки кагору з невеликою кількістю меду поліпшує кровообіг, зігріває весь організм, сприяє дренажу бронхів і заспокоює нервову систему, тому кашель заспокоюється і зникає зовсім.
7
Лікування сухого кашлю народними коштами досить ефективно і безпечно для організму. Застосовуючи трави і масаж можна позбутися кашлю в короткий термін і стати абсолютно здоровою людиною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jysRrbhce4o
Зверніть увагу
Засоби від кашлю умовно діляться на три основні групи: муколитики - розріджують мокротиння, відхаркувальні - посилюють кашель і заспокійливі - знижують активність кашлю. Як вилікувати кашель народними засобами? Універсальним засобом є алтей, він має обволакивающим і пом'якшувальну дію на слизову оболонку бронхів, покращує відходження мокроти, зменшує роздратування. Ця рослина використовують як при сухому, так і при вологому кашлі.
Корисна порада
Як вилікувати сухий кашель. Цей кашель отримав свою назву, через відсутність мокротиння. Можливо, саме з цієї причини багато дорослі люди не надають йому серйозного значення, пускаючи його на самоплив. Сухий кашель може бути ознакою таких захворювань, як бронхіт, трахеїт, бронхіальна астма, фарингіт. ларингіті (в цьому випадку відбувається ще й втрата голосу). Часто причиною виникнення сухого кашлю виступає куріння і вдихання шкідливих речовин.