Як заблокувати деякі сайти.

В інтернеті існує велика кількість пізнавальних і цікавих сайтів, але є й ті, які в деяких випадках небажані до перегляду маленьким дітям або містять шкідливі дані, здатні заразити ваш комп'ютер. Такі сайти можна легко заблокувати.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Для блокування сайту можна скористатися файлом на комп'ютері, який називається hosts. Це файл містить базу даних доменних імен і звертається до них при трансляції в мережеві адреси вузлів. Таким чином через настройку в цьому файлі можна встановити які сайти варто заблокувати.
2
Розташований файл hosts в кожній операційній системі по-разному.В Windows 95, 98, Me в каталозі С: WindowsВ Windows NT, 2000, XP, 2003, Vista, 7 в каталозі С: Windowssystem32driversetcВ Unix в каталозі/etc/hostsОткройте файл з правами адміністратора звичайним блокнотом або будь-яким іншим текстовим редактором.
3
У самому низу тексту напишіть 127.0.0.1 і домен сайту, який хочете заблокіровать.Напрімер: 127.0.0.1 example.ru і після збережіть файл. Домен слід писати без www і http.Запомніте, IP 127.0.0.1 блокує будь домен написаний після нього. Якщо ви все зробите правильно, сайт перестане відкриватися. Коли знову знадобиться відкрити доступ до сайту, просто видаліть в файлі hosts ip 127.0.0.1 і введений домен і збережіть.
Зверніть увагу
Чи не перейменовуйте hosts і не переносите його в іншу папку.