Як викласти файл в інтернет. відправити файли на інший комп'ютер.

Кожен користувач інтернету рано чи пізно стикається з досить тривіальної, але що вимагає деяких необхідних знань завданням: як викласти файл в Інтернет, щоб інші користувачі могли «скачати» його. Розглянемо один із способів для вирішення такого завдання: викладемо файл на файлообмінник.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
  • - програма для архівації (WinRAR)
Інструкція
1
Для початку давайте підготуємо файл до відправки. Перш, ніж приступати до роботи, необхідно переконатися, що у вас встановлена програма для архівації папок і файлів, така як WinRAR. Ми будемо розглядати архівацію на прикладі цієї програми, однак ви можете використовувати будь-яку іншу, подібну з WinRAR за функціоналом.
2
Відкрийте папку, в якій знаходиться необхідний файл, виділіть його і клацніть правою кнопкою миші для відображення контекстного меню. Тут потрібно вибрати пункт «Додати до архіву ...», або «Winrar -> Додати до архіву ...». Якщо файлів декілька, то потрібно буде виділити їх все перед додаванням в архів.
3
У діалоговому вікні придумайте ім'я для файлу архіву (бажано латинськими буквами, наприклад file.zip), формат архіву ZIP (найбільш поширений) і, нарешті, метод стиснення (від цього залежить розмір кінцевого архіву і швидкість його стиснення) . Файли незжатих форматів (наприклад tiff, bmp, wav, doc) має сенс стискати максимально. Стислі формати (наприклад jpg, gif, mpg, mp3) при архівації не займатимуть менше місця, тому в цьому випадку краще вказувати «швидкісний» метод стиснення, або метод «без стиснення».
4
Після того, як ми вказали параметри стиснення і натиснули на кнопку OK, почнеться процес архівації. Цей процес займе деякий час, після чого поряд з вашими файлами з'явиться новий архів з ім'ям, зазначеним на попередньому етапі. Його-то ми і будемо викладати в Інтернет.
5
Далі необхідно відкрити браузер і перейти за адресою http://rghost.ru. Це один з файлообмінних серверів, ми використовуємо його як приклад для інструкції. Відкривши сайт, ви відразу побачите форму додавання файлу. Спочатку натиснемо кнопку «Обзор», знайдемо і виділимо створений нами архів, потім підтвердимо вибір кнопкою "Відкрити". Для початку закачування необхідно натиснути кнопку «Відправити».
6
Відразу після цього почнеться процес закачування файлу на сервер. Ви в реальному часі зможете стежити за прогресом і швидкістю закачки, для вас буде розраховане приблизний час завершення операції.
7
Готово, файл викладений в інтернет. Ви побачите персональну сторінку з інформацією про ваш файлі. В поле «Посилання на файл» міститься шлях, по якому ваш архів буде доступний в інтернеті. Саме це посилання ви можете копіювати і відправляти іншим користувачам інтернета.Еще два важливих поля - це «Пароль для скачування» та «Термін зберігання». У першому полі ви, в разі необхідності, можете задати пароль на скачування файлу, щоб ускладнити доступ до нього сторонніх осіб. Друге поле служить для зміни терміну зберігання файлу (від 1 до 30 днів), після чого файл видаляється автоматично. Після зміни пароля або строку не забудьте натиснути кнопку «Оновити».
Зверніть увагу
Слід мати на увазі, що кожен файлообмінник має свої обмеження на обсяг файлів. Розглянутий у статті rghost.ru дозволяє безкоштовно закачувати файли об'ємом не більше 50Мб, ifolder.ru - до 100Мб.Кроме того, швидкість скачування і закачування файлів при використанні подібних серверів зазвичай невелика, і рекомендується запастися терпінням.
Корисна порада
Архівація файлів настійно рекомендується. Це робиться для зручності і того, хто викладає файл в інтернет, і того, кому цей файл потрібно буде отримати. А в разі, якщо буде потрібно викласти в інтернет відразу кілька файлів, їх архівація просто необхідна, адже набагато простіше скачати і викласти один архів замість десятка різних файлів або документів.