Як наносити консилер.

Одним з найкорисніших винаходів в косметиці є консилер або, як його інакше називають, коректор. Це - тональний засіб, призначене для маскування цяток, дрібних дефектів шкіри, зморшок навколо очей. Консилер може мати форму пудри, олівця, рідку або гелеобразную консистенцію, а колір - від персикового до блакитного і зеленого, як «метеорити» від Guerlain. Правильно підібраний і нанесений консилер здатний створити диво, перетворивши шкіру в проблемами в сяючу і молоду.
Інструкція
1
Пігментні плями, веснушкіДля маскування цих недоліків вибирають щільні консилер и в вигляді олівця бежевого кольору. Після нанесення бази засіб точково накладається на пігментовані ділянки і розтушовують. Потім шкіра припудрюється.
2
Акне, запалення, прищікіЗдесь знову знадобиться консилер у вигляді олівця. Відтінок засоби - бежевий або зеленуватий (зеленуваті відтінки приглушують червоність), причому останній вибирають тільки якщо передбачається нанести зверху тональний крем. Накладання засоби - точкове, без подальшої растушевкі.Еслі коректор має в своєму складі добавки, що володіють лікувальними властивостями (масло чайного дерева, сірку, саліциловий спирт та інші), то такий засіб не тільки замаскує, а й попутно підлікує прищик чи інше запалення на шкірі .
3
Почервоніння, судинна сітка, видимі сосудиЖелтоватий тон консилер а відмінно замаскує видимі судини, роздратування і почервоніння на шкірі. Блакитнуватий коректор замаскує розацея і обгорілу на сонце шкіру. Його накладають на чисту шкіру за допомогою пензлика, а потім розтушовують. Жовтуватий консилер можна нанести вже поверх тонального засобу. Причому, коректор повинен бути того ж відтінку, що і тональний крем, але на тон світліше. Місце нанесення консилер а припудрюється.
4
Кола під очима. ВекіДля шкіри навколо очей вибирають коректори з легкої кремообразной текстурою, що не сушащей шкіру. Для маскування темних кіл вибирають консилер жовтуватого кольору, світліше шкіри на один тон. Наносять його поверх тональної основи, точно всередині темних кіл, і акуратно, не розтягуючи повіку, розподіляють по проблемній зоне.Профессіонали також радять звернути увагу на консилер лавандового кольору, який прекрасно приховає синці. Однак наносити його слід не поверх тонального засобу, а під нього.
5
Мімічні морщіниДля візуальної корекції мімічних зморшок вибирають консилер з легкої і м'якою текстурою, що має в своєму складі світловідбиваючі пігменти. Відтінок коректора той же, що і відтінок тонального крему, але на тон світліше. Наносити найкраще пальцем, стежачи за тим, щоб засіб не забилося в зморшки, а після нанесення пройтися спонжем і закріпити пудрою.
Зверніть увагу
Як наносити консилер. Перед використанням консілера ретельно очистіть вашу шкіру і нанесіть зволожуючий крем. Зачекайте кілька хвилин, щоб крем добре вбрався. Якщо у своєму макіяжі ви використовуєте рідку тональну основу, нанесіть її перед використанням консілера. Якщо ж ви використовуєте пудру, то спочатку нанесіть консилер, а потім пудру.
Корисна порада
Вибирайте консилер лише трохи світліше вашого природного тону шкіри. Крок 2: підготовка шкіри. Переконайтеся, що шкіра під очима добре зволожена, інакше консилер буде помітний. Якщо ви використовуйте основу під макіяж або базу, нанесіть її до консілера. Крок 3: застосування консілера. Використовуйте невелику кисть, щоб було зручніше наносити консилер саме туди, куди вам потрібно.