Як вставити курсори. де в виндовс 7 знаходиться папка з курсорами.

Для поліпшення зовнішнього вигляду операційної системи застосовується різне програмне забезпечення, яке може змінити відображення графіки при старті роботи системи. Існують програми, які створені для зміни, як всього дизайну оболонки, так і окремих її складових. Наприклад, теми для робочого столу або анімовані курсори .
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Cursor XP.
Інструкція
1
Курсор - це елемент мітки на екрані, який дозволяє виконувати різні дії. З часів появи перших графічних операційних систем курсор зарекомендував себе, як найбільш вигідний варіант серед існували рішень на той момент. Змінити курсор миші можна за допомогою спеціальних програм, а також без їх використання. У файлів, які відбивають курсори , мається свій формат (cur). Знайти файли курсора, встановлені на вашому комп'ютері можна за наступною адресою: C: WINDOWSCursors. Шлях до папки з курсором може бути різний, залежить від імені папки системи. В деяких випадках папка Windows змінюється на WinXP, WinVista, Win7 і т.д.
2
Для додавання нових файлів курсорів в систему, достатньо скопіювати нові курсори в зазначену вище папку. Для установки цих курсорів, як основних у системі, вам буде потрібно запустити аплет налаштувань комп'ютерної миші. Якщо ви зробили вибір на користь Windows XP, натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління», у вікні, двічі клацніть по значку «Миша». У вікні налаштувань миші перейдіть до вкладки «Покажчики» і виберіть підходящу варіацію курсора. Якщо файли курсора автоматично не додав до цього списку, виберіть конкретний курсор, натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до файлу курсора. Після вибору і установки нового курсору не забудьте натиснути на кнопку «Застосувати».
3
Якщо ви використовуєте операційну систему Windows 7, виберіть розділ «Персоналізація». У верхньому лівому куті виберіть пункт «Зміна покажчиків миші». Усі наступні дії аналогічні вибору курсора в системі Windows XP.
4
Але стандартні курсори не можуть привнести особливу забарвлення вашого робочого столу, скористайтеся спеціальними програмами, наприклад, Cursor XP. У цієї програми є безліч тем курсорів, тому кожен користувач зможе знайти щось оригінальне або незвичайне. Після установки програми запустіть аплет налаштувань комп'ютерної миші і перейдіть до вкладки CursorXP. Тут можна вибрати будь-яке оформлення вашого курсора. Немає відповідних тем оформлення? Тоді завантажте інтернет-сторінку цієї програми і скопіюйте на жорсткий диск теми, які вам сподобалися.
5
Після завантаження підходящих тем оформлення курсорів не забудьте натиснути кнопку «Застосувати» і «ОК». Для зміни оформлення курсорів не буде потрібно перезавантаження комп'ютера.
Спеціальні курсори надають сайту запам'ятовується вигляд і служать елементом дизайну. Однак не рекомендується використовувати їх без особливої необхідності. Якщо все ж ви не можете обійтися без них, хоча б постарайтеся зробити їх досить оригінальними і красивими.
Вам знадобиться
  • FTP-клієнт.
Інструкція
1
Створіть курсори для вашого сайту. Ви також можете використовувати вже готові курсори , доступні для скачування в інтернеті, проте це не додасть оригінальності редагованої вами веб-сторінці. Зверніть увагу, що для різних її елементів потрібно використовувати різні курсори . Для розробки власних елементів сторінок ви можете використовувати різні редактори, доступні також для скачування в інтернеті, наприклад, Visual Studio від Microsoft. Зверніть увагу на спеціальні програми, призначені для розробки курсорів.
2
Завантажте файли створених або викачаних вами курсорів на сайт за протоколом FTP, використовуючи для цього спеціальну програму-клієнт. Файли курсорів копіюються на сервер, після чого необхідно виконати їх завантаження в спеціальну папку, яка буде доступна з web. На свій розсуд і залежно від ситуації налаштуйте права доступу до курсора, зробивши їх доступними для читання.
3
Збережіть файл, що містить таблицю стилів на локальний диск. Вкажіть файл таблиць стилів, що підключається до всіх елементів редагованого вами сайту, які надалі будуть задіювати курсори . Даний файл вам необхідно також завантажити за допомогою спеціального FTP-клієнта.
4
Виправте файл таблиць стилів, в який необхідно додати адресу файлу з курсорами, завантаженими раніше на сайт. Також за допомогою FTP-клієнта завантажте відредагований вами файл на сервер, переписавши наявний, після чого відключитеся від сервера. Перевірте роботу курсору на сайті, відкривши одну з його веб-сторінок у вашому браузере.
5
Зверніть увагу, що при їх використанні не повинно з'являтися будь-яких затримок руху, в іншому випадку налаштуйте основні елементи за замовчуванням для вашого сайту. Рекомендується робити перевірку кількома браузерами відразу.
Корисна порада
Намагайтеся не використовувати блискучі або занадто яскраві курсори.