Як змінити домашню сторінку. Як змінити домашню сторінку яндекс.

Як змінити домашню сторінку інтернет-оглядача? Для новоспеченого користувача інтернету подібне питання може стати справжньою проблемою. Ми підготували посібник з найбільш популярним на сьогоднішній день браузерам, завдяки чому, читачі з легкістю зможуть змінювати стартові сторінки своїх оглядачів.
Вам знадобиться
  • Наявність інтернет-оглядача та підключення до мережі.
Інструкція
1
Google Chrome. Щоб встановити потрібну вам сторінку в якості стартової, вам потрібно виконати в відкритому браузері наступні дії. Натискаємо на значок ключа, розташований праворуч від адресного рядка і вибираємо там пункт «Параметри». На вкладці «Основні» в полі «Головна сторінка», вам потрібно поставити крапку навпроти пункту «Відкривати цю сторінку». Введіть необхідний для вас адресу сайту, який би ви хотіли бачити після запуску браузера і натисніть кнопку «Закрити». Готово.
2
Internet Explorer. В даному браузері вам потрібно зайти в меню «Сервис», після чого, відкрити «Властивості оглядача». У вікні вам слід переключитися на вкладку «Загальні». Тут ви і зможете задати потрібний URL-адресу.
3
Mozilla Firefox. Цей оглядач також не відніме у вас багато часу. Клікніть по меню «Інструменти», відкривши яке, виберіть вкладку «Настройки». Активувавши поле «Основні» у вікні, ви можете задати адресу нової домашньої сторінки.
4
Opera. У лівому верхньому куті натисніть на кнопку «Меню». Далі, виберіть пункт "Налаштування". У загальних налаштуваннях вкажіть адресу сторінки, яку бажали б відвідувати при відкритті обозревателя.Такім чином, ми розповіли вам про способи зміни домашніх сторінок в різних браузерах. Як бачите, все досить просто.