Як намалювати той-тер'єра.

Той-тер'єр - це маленька декоративна собачка, яку поп-діви так люблять носити з собою. Вони вміщаються в невеликих сумочках, некапризна і виглядають, як ожилі іграшки. Чудовою особливістю той-тер'єрів є їх виразні очі і вуха, розмір і форма яких нагадують вуха кажана. Крім того, той-тер'єри мають дуже граціозна тіло, тонкі ноги, що робить їх схожими на маленьких оленят.Ваші діти, які також полюбили маленького той- тер'єра , проситимуть вас намалювати саме його. Давайте навчимося малювати найпростіший малюнок вашого вихованця.
Інструкція
1
Зобразіть на папері круг - це буде голова собачки. Трохи нижче намалюйте овал, який буде тулубом вашого той- тер'єра . Постарайтеся намалювати голову і тулуб в правильних пропорціях.Позаді тулуба намалюйте витягнутий тонкий і довгий овал для видимої задньої ноги.
2
З'єднайте всі частини малюнка штриховими лініями. Зробіть тонку граціозну шию. Продовжіть видиму задню ногу і прірісуйте знизу собачі лапки. Ззаду тулуба прірісуйте і частково видиму задню лапу. Передні лапи є ніби продовженням лінії шиї і грудей. Намалюйте їх спереду.
3
Контури той- тер'єра готові. Намалюйте собаці мордочку. Для цього намалюйте в колі голови невеликий овал носа. Намалюйте великі очі. Окремо намалюйте вуха, які за розміром повинні бути в половину кола голови.
4
Декількома штрихами надайте мордочці собаки якесь вираження. Експериментуйте з карандашом.Четко обведіть контур той- тер'єра , прорисуйте деталі, вуса, брови, кігті, хвостик.
Зверніть увагу
Той-тер'єри рухливі й розумні собаки. Вони стають улюбленцями сім'ї та платять свої господарям відданістю і понятлівостью.Той-тер'єри бувають гладкошерстими і довгошерстими. За характером той-тер'єри досить спокійні, але проявляють звички мисливця. З'являючись в будинку, вони привертають до себе всю увагу, на яке здатний господар. І тоді стають «ватажками», які підпорядковують собі інших членів родини. Щоб цього не сталося, необхідно виховувати той-тер'єра з дитинства, як і всяку іншу собаку, не розчулюючись його розміром і вираженню мордочки.