Як написати хорошу статтю.

Сьогодні, коли блоги майже витіснили професійну журналістику, здається, що писати статті просто. Досить вміти складати слова в пропозиції, і навіть знаки пунктуації перестали бути обов'язковими. Але для того щоб написати цікавий матеріал, мало просто викласти свої думки.
Інструкція
1
Чітко визначте тему. Намагайтеся уникати банальностей. Пам'ятайте, що цікава стаття повинна як мінімум містити новий погляд на відомі проблеми.
2
Шукайте ексклюзив. Щоб зробити статтю хітом, можна, наприклад, знайти нікому не відомі факти з життя знаменитостей або описати надзвичайне подія, свідком якого ви стали.
3
Найкраще писати про те, в чому ви добре розбираєтеся, але можна взяти і малознайому, але цікаву вам тему. В цьому випадку намітьте список джерел - це можуть бути як інтернет-ресурси, так і залучені експерти, з якими ви поговорите.
4
Підготуйтеся до розмови з експертами: якщо вони зрозуміють, що ви компетентні, можливо, вони розкажуть вам щось, чого не говорили іншим, менш підготовленим співрозмовникам. Не бійтеся задавати наївні питання, дайте волю своїй цікавості.
5
Вивчіть все, що написано по вибраній вами темі раніше, шукаєте можливості розширити уявлення про неї.
6
Працюючи над матеріалом, уявляйте того, кому він адресований, намагайтеся говорити мовою свого читача. В ідеалі стаття повинна бути зрозуміла всім - і науковцю, і пенсіонеру, і домогосподарці.
7
заманювати читача. Перший абзац повинен містити якусь інтригу, натяк на те, що далі буде ще цікавіше, а не короткий виклад статті.
8
Будьте лаконічні. Якщо в процесі роботи ви розумієте, що стаття виходить занадто об'ємною, розбийте її на частини, придумайте оригінальні підзаголовки. Яким би не був цікавим матеріал, великі обсяги інформації сьогодні насилу сприймаються читачем.
9
Гарна стаття - це спектр думок. Не вважайте своє єдино правильним. Відобразіть протилежні точки зору на проблеми, які ви торкаєтеся. Не робіть однозначних висновків, нехай їх робить читач. Ваше головне завдання - змусити його розмірковувати, викликати відповідні емоції. Тоді ваш праця не буде марною.