Як поміняти домашню сторінку.

Домашня сторінка - це сайт, який автоматично завантажується при відкритті вашого браузера. За замовчуванням у вас, як правило, налаштовані сайт компанії Microsoft або сайт виробника вашого браузера. На вашу ж вибору це може бути будь-яка сторінка в мережі - поштовий ящик, новинна служба, сторінка в соціальній мережі або просто чистий бланк.
Інструкція
1
У браузері IE (Internet Explorer) порядок дій наступний: відкрити браузер. Вибрати в меню, розташованому зверху, пункт «Сервіс». Натиснути на нього лівою кнопкою миші, у випадаючому меню вибрати пункт «Властивості оглядача». Натиснути на нього левоц кнопкою миші. У вікні, вибираємо вкладку «Загальні». В текстовому полі «Домашня сторінка», вводимо адресу сайту в форматі http://сайт.расшіреніе. Наприклад, компанії Microsoft. Натисніть кнопку «Порожня» і браузер буде починати роботу з «чистого аркуша». Прийнявши рішення, з чого вам починати роботу в браузері, що не забульте зберегти результати, натиснувши кнопку «Застосувати».
2
У браузері Mozilla Firefox ви можете відразу відкрити кілька вкладок, які хотіли б бачити кожен раз при відкритті, а потім вже встановити їх натиснувши послідовно «Інструменти» у верхньому меню, вибрати в них пункт "Налаштування", вкладку «Основні »і кнопку« Використовувати поточні сторінки ». Так само ви можете використовувати будь-яку з ваших закладок - однойменна кнопка, «Відновити за замовчуванням» і ви потрапите на сторінку розробників браузера. Так само трохи вище, у випадаючому меню, ви можете задати відкривати при запуску вікна і вкладки, відкриті минулого разу, відкривати домашню сторінку - сайт розробників Mozilla Firefox і починати щоразу з пустого аркуша. Закінчивши вибір, натисніть кнопку OK.
3
У браузері Opera порядок дій такий - запустити браузер, в верхньому меню вибрати «Інструменти», знайти в них пункт "Налаштування", вибрати вкладку «Основні». У рядку Домашня ви можете ввести будь-яку сторінку в форматі http://сайт.расшіреніе або призначити домашньою поточну сторінку, натиснувши на кнопку справа. Не забудьте підтвердити свій вибір, натиснувши ОК.