Як нанести вечірній макіяж.

Макіяж багато значить для жінки. Жодна поважаюча і любляча себе жінка не з'явиться в світлі без нього. Вечірній макіяж є вельми складним, так як специфічний світло ламп вносить свої корективи, тому й наносити його потрібно вміючи.
Інструкція
1
У вечірньому макіяжі використовуються яскраві кольори, нанесення має бути рівним і чітким, тому займає тривалий кількість часу. Шкіра обличчя повинна бути чистою, попередньо слід нанести крем-основу під макіяж.
2
Тональний крем - основа макіяжу. Він приховує незначні недосконалості шкіри і вирівнює колір обличчя. Головне - правильно підібрати основу, а для цього необхідно враховувати тип освітлення. Якщо світло буде електричний і яскравий, то тональний крем повинен бути на 1-2 тони темніше кольору шкіри. А наприклад, якщо дівчина збирається на вечерю зі свічками, то їй необхідно використовувати основу трохи світліше шкіри.
3
Далі наноситься пудра, відповідна за кольором тональної основі. Важливо рівномірно розподілити по всьому обличчю тон і пудру, щоб не було ефекту «маски».
4
Потім наносяться рум'яна на область скул. Колір рум'ян повинен відповідати кольору тіней для очей і губної помади. Якщо тіні блакитні, фіолетові або зелені, краще використовувати рум'яна рожевих тонів і блідо-рожеві, злегка помітні, губні помади. Під коричневі відтінки тіней використовуються золотисті відтінки рум'ян і помад. Для сірих тіней підійдуть практично всі рум'яна, а також яскраво червоні і вишневі помади. Рум'яна повинні бути на декілька тонів темніше тональної основи і пудри.
5
Якщо у жінки недостатньо акцентовані брови, можна виділити їх за допомогою олівця, колір якого відповідає тону волосся
6
Далі наносяться тіні. Для вечора прекрасно підійдуть перламутрові кольори. Внутрішні куточки очей фарбуються світлими відтінками і з внутрішньої сторони століття трохи виділяються чорним олівцем, а зовнішні куточки очей - темнішими і зовні підводяться чорним олівцем або підведенням. Пензлем необхідно трохи розтушувати тіні для усунення різких переходів і для додання їм м'якості. Під брови слід нанести трохи білих тіней і розтушувати.
7
Тепер саме час наносити туш. Для того щоб зробити вії довгими і оксамитовими, необхідно наносити туш у кілька шарів, даючи можливість кожному з них підсохнути. Далі можна наносити новий шар.
8
Вибір кольору губної помади описаний вище. Варто тільки відзначити, що олівець, яким підбиваються губи, повинен відповідати тону помади або бути лише трохи темніше. Не варто нехтувати і блиском для губ - у вечірньому макіяжі він вельми доречний.