Як змінити поштову скриньку.

Часто користувачі інтернету стикаються з питанням, як змінити поштову скриньку. Приводи для цього можуть бути самими різними, але той факт, що подібне питання існує, став мотивацією для написання даного матеріалу.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
Інструкція
1
Почнемо з того, що зміна поштової скриньки неможлива - можлива реєстрація нового користувача на одному з поштових ресурсів. Якщо ви бажаєте завести нову пошту і при цьому зберегти всі свої старі контакти, немає нічого простіше. Багато поштові сервіси на сьогоднішній день дозволяють користувачеві імпортувати контакти старої пошти в новий аккаунт. Для цього існує спеціальне меню, яким ви при необхідності можете скористатися. Якщо ж потреба в старих контактах відсутня, ви можете не звертати своєї уваги на дане меню.
2
При реєстрації нового поштового аккаунта, зверніть увагу на правильність в заповненні всіх полів. У тому випадку, якщо ви втратите доступ до своєї поштової скриньки, вам буде поставлено певне питання, відповівши на який, ви знову зможете користуватися поштою. Причиною втрати доступу може стати все, що завгодно, починаючи від забутого пароля, закінчуючи зломом вашого акаунта. Беручи до уваги можливі ризики, попередньо записуйте всі реєстраційні дані в блокнот.
3
На завершення статті хотілося б додати наступне. Намагайтеся не розкидатися новим поштовою адресою в мережі. Якщо ви будете залишати пошту в відкритих джерелах, на наступний день ваш ящик буде ломитися від спаму. Намагайтеся давати свої контакти тільки тим людям, з ким бажаєте вести переписку. Навіть залишивши адресу своєї пошти в повідомленні на форумі, ви ризикуєте отримати тонни дратівної спаму.
Москва - найбільший російський місто, який обслуговує безліч поштових відділень. Щоб не помилитися при відправці листа, необхідно попередньо дізнатися відповідний поштовий індекс.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт московського Управління поштового зв'язку. Також перейти на нього можна із сторінки Пошти Росії, відкривши розділ «Установи банку». Перейдіть на вкладку «Сервіси», яка знаходиться в горизонтальному меню у верхній області сторінки. Тут виберіть розділ «Знайти відділення поштового зв'язку». Після цього буде здійснено автоматичний перехід до відповідного розділу офіційного сайту Пошти Росії. Вкажіть як міста Москви. Поля «Район» і «Населений пункт» заповнювати не потрібно.
2
Вкажіть потрібний вам адресу. Необов'язково вводити його повністю, достатньо лише вибрати вулицю, на якій проживає адресат. На сайті московського Управління поштового зв'язку є зручний вбудований список міських вулиць, які перераховані в алфавітному порядку. Зверніть увагу, що деякі московські проїзди, вулиці та провулки мають однакові назви, всі з них присутні в списку. Не помиліться, вибираючи відповідне значення.
3
Введіть номер будинку, в якому проживає адресат або знаходиться організація, якщо він вам відомий. Це дозволить отримати більш точні дані про індекс. Натисніть «Знайти» і перейдіть до отриманих результатів в нижній частині сторінки.
4
Спробуйте знайти потрібний вам московський поштовий індекс за допомогою пошукових систем інтернету. Просто введіть наявну у вас інформацію в пошуковий рядок і подивіться на отримані результати. Також існують спеціалізовані сайти, на яких представлений постійно оновлюється список поштових індексів різних міст, включаючи Москву. Нарешті, ви можете зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті московського Управління поштового зв'язку. Попросіть фахівця повідомити потрібний індекс, надавши наявні у вас адресні дані.