Як підключити другу відеокарту.

Якщо вашої улюбленої гри або програмному забезпеченню не вистачає потужності наявної відеокарти, можна спробувати встановити в систему другу. При встановленні двох відеокарт необхідно чітко уявляти собі переслідувані при цьому цілі, т.к. кінцевий результат в даному випадку не завжди виправдовує засоби.
Інструкція
1
Щоб об'єднати дві відеокарти, для подальшого виведення зображення на екран монітора необхідно придбати спеціальний перехідник (його можна придбати в комп'ютерному магазині з великим асортиментом товарів). В даному випадку при встановленні двох відеокарт, вони з'єднуються між собою переходником, до якого в свою чергу, підключається монітор.
2
При підключенні двох однакових відеокарт необхідно переконатися в наявності на материнській платі двох роз'ємів AGP або PCE-Express. Якщо роз'єм один, то встановити дві рівнопотужності карти не вдасться. Однак в якості другої відеокарти можна використовувати карту з роз'ємом PCI, але добитися істотного збільшення продуктивності таким способом не вдасться, т.к. потужності PCI карти в такому випадку задіяні не будуть (використовуватиметься лише її обсяг).
3
Якщо материнська плата оснащена двома роз'ємами PCI-Express і відеокарти на неї ще не встановлені, то можна скористатися технологією SLI компанії nVIDIA. Ця технологія дозволяє домогтися максимальної продуктивності при використанні двох відеокарт, причому можна купити вже спеціальні, готові комплекти з двох відеокарт.
4
Якщо ваша мета - підключити до комп'ютера другий монітор, то установка другої відеокарти, швидше за все не буде потрібно. Всі сучасні відеокарти оснащуються другим відеовиходом.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що при підключенні до материнської плати двох відеокарт від різних виробників, продуктивність комп'ютера, не подвоюється, відбувається розподіл потужності ведучої відеокарти на дві частини, при це обсяги відеокарт підсумовуються. Тому в якості ведучої відеокарти варто використовувати більш потужну з двох.