Як відзначити ювілей.

Ювілей - це не черговий день народження! Така подія трапляється не частіше, ніж раз на п'ять років. І відзначити ювілей потрібно так, щоб запам'ятати його до наступного разу, а ще краще назавжди! Чим відповідальніше ви підійдете до організації свята, тим краще буде результат.
Інструкція
1
Почнемо з питання: де відзначити ювілей. Відзначати будинку з великою кількістю гостей важко для ювіляра. Підготовка до свята, прибирання після - віднімуть час і нерви. Бажано орендувати кафе, ресторан або їдальню.
2
Приміщення потрібно підготувати. Прикрасити або оформити відповідно до дати. Це задасть тон святу і підкреслить значущість події.
3
Частування вимагає особливої уваги. Потрібно зустрітися з кухарем орендованого приміщення для обговорення меню. Одночасно вирішується питання про спиртних напоях, закуповувати їх в кафе дорого, зазвичай дозволяється частина продуктів та напоїв закуповувати самостійно, для оптимізації витрат.
4
Тамада допоможе зробити свято цікавим. Адже не хочеться, щоб ювілей вилився в просту гулянку. З тамадою обговорюється бажаний сценарій, реквізити для конкурсів і поздоровлень. Складається кошторис. Закупівлю всього необхідного можна доручити комусь із близьких родичів, або за додаткову плату - тамаді.
5
Подумайте про організацію фото та/або відео зйомки. Можна запросити профі, а можна доручити комусь із гостей, за умови, що це відповідальний і бажано не питуща людина.
6
В ювілей винуватець торжества повинен виглядати гідно. Подумайте в чому ви підете на своє свято, можна приготувати комплект для переодягання, якщо свято передбачає урочисту частину і неофіційний банкет. Жінці слід записатися заздалегідь в салон для того, щоб зробити укладку і макіяж. Окрему увагу приділіть взуття, до кінця дня вам захочеться перевзутися у щось зручне і комфортне.
7
Складіть список і підпишіть запрошення гостям. Запрошення на ювілей оформляється письмово, хоча вручається воно особисто кожному гостю. Винятком будуть гості, які живуть в іншому місті. Сповіщати про майбутнє свято слід не менше ніж за місяць, так як гостям теж потрібен час для підготовки.
Двадцятип'ятиріччя - один перших серйозних ювілеїв. Це вік, коли людина стає цілком самостійним і усвідомлено будує своє життя. Такий день народження коштувати відзначити так, щоб він запам'ятався надовго.

Традиційне свято

Якщо ви - прихильник сімейних традицій, відзначте свій день народження вдома. Для цього запросіть найближчих - друзів і родичів. Ретельно продуманий список гостей допоможе уникнути непотрібних образ.
Враховуйте розміри вашої квартири. Занадто велика кількість гостей створить незручність в процесі свята.
Приготуйте свої найулюбленіші страви. Влаштуйте гастрономічне свято не тільки для запрошених, а й для себе. На десерт передбачте торт, прикрашений свічкою у вигляді цифри 25. При задування свічки загадайте желаніе.Юбілей, проведений у вигляді домашнього застілля, дозволить вам побачити найбажаніших гостей. Крім того, так ви зможете душевно поспілкуватися, дізнатися останні новини один про одного. Сидячи за столом, гості зможуть по черзі читати свої привітання.

Креативний підхід

Якщо ви енергійні і повні ідей, проведіть свій ювілей шумно і весело. Придумайте розважальну програму, в якій би взяли участь всі присутні гості. В програму включите велика кількість конкурсів та ігор. Передбачте невеликі сувеніри. Вони нагадають вашим гостям про проведене святі.
Замовте фото- і відеозйомку вашого свята. Це допоможе залишити в пам'яті важливий для вас день.
Виберіть місце для проведення двадцятип'ятиріччя. Це може бути особливе для вас місце, куди ви хотіли потрапити багато років. Наприклад, зберіть своїх гостей на березі озера чи моря. Така поїздка всією компанією запам'ятається на довгі роки. Крім того, це дозволить вам спільно отдохнуть.Організуйте на честь свого ювілею рок-вечірку. Її можна провести в затишному кафе. Нехай всі гості надінуть відповідні атрибути. Запросіть групу музикантів, яка гратиме улюблені пісні. З числа друзів виберіть ведучого. Така вечірка стане яскравою подією у вашому житті.
Провести ювілей можна у вигляді будь-якої тематичної вечірки. Хорошим варіантом стане вечір в стилі «Шансон», «Ностальжі» або «СРСР». Обов'язкова умова - відповідність зовнішнього вигляду гостей заявленої теми.
Якщо ви плануєте запросити невелику кількість гостей, замовте сауну. Вона дозволить не тільки відзначити ваш день народження, але і розслабитися. Повстяні шапки з кумедними написами додадуть потіхи. Також влаштуйте конкурс на найвеселіші руху в простирадлах. Супроводьте дію різноманітною музикою, що забезпечить вам багато позитивних емоцій.