Як перетворити динамічний диск в базовий.

Виникають ситуації, коли з'являється необхідність перетворення динамічного диска в базовий, наприклад, перевстановлення операційної системи або підключення до іншого комп'ютера. Існує традиційний спосіб, але він припускає повне копіювання всієї інформації з наступним форматуванням диска . Однак не завжди цей спосіб є можливим.
Вам знадобиться
  • TestDisk
Інструкція
1
Існує спосіб перетворення динамічного диска в базовий без втрати данних.Скачайте архів з програмою TestDisk і розпакуйте в будь-який зручний місце. В папці win знайдіть і запустіть файл testdisk_win.exe. У вікні, буде представлено меню, в якому необхідно вибрати пункт Create.
2
Буде виданий список всіх підключених до комп'ютера дисків, у тому числі зовнішніх носіїв. Виберіть диск, який необхідно перетворити, вкажіть Proceed і натисніть клавіші Enter.
3
У списку платформ (Intel, MAC, Xbox і т.д.), до якого підключений диск, потрібно вибрати свою. Натисніть клавішу Enter.
4
В наступному списку меню виберіть пункт Analyse, натисніть Enter.
5
Буде видана інформація про структуру обраного диска . Щоб в подальшому можна було відновити структуру розділів, необхідно зробити початковий Backup. Після цього виберіть пункт Proceed.Еслі диск містить велику кількість помилок, то процедура цього кроку може бути досить тривалою. По завершенні, буде виданий список всіх наявних на диску розділів. Вибравши розділ і натиснувши на клавішу «P», можна переглянути наявні в ньому файли і папки. При необхідності їх можна переміщати по диска м, використовуючи клавішу «C». Натисніть клавішу Enter.
6
Тепер натисніть кнопку Write, у вікні підтвердження дії натисніть «Y», після чого почнеться перетворення структури диска .Після завершення процесу, перезавантажте комп'ютер. Якщо диск не з'являється в провіднику, відключіть і знову підключіть його до комп'ютера.
Зверніть увагу
Перетворення динамічного диска в базовий без втрати інформації може знадобитися, якщо операційна система не запускається, відповідно копіювання та форматування диска неможливо.