Як перестати боятися літати.

Не всі люди воліють відправлятися в подорожі на літаку, багато хто до цих пір бояться цього виду транспорту. Однак часто в житті кожного виникають такі ситуації, коли уникнути авіа перельоту просто неможливо, тоді виникає необхідність перестати боятися літати і спробувати заспокоїти себе перед польотом.
Інструкція
1
Встановіть причину ваших страхів. Багато психологів радять визначити точну причину своїх страхів. Щоб побороти побоювання і страх виявите для себе, що саме вас лякає в літаку. Можна детально вивчити його пристрій, дізнатися статистику нещасних випадків. Приміром, згідно зі статистичними даними, нещасні випадки з поїздами трапляються куди частіше, ніж з літаками.
2
Подумки зробите переліт. Можна в своїх думках заздалегідь здійснити цей політ в літаку. Уявіть собі, як ви їсте в аеропорт, проходите реєстрацію, улаштовуєтеся в зручному кріслі і злітаєте. Ваш уявний політ буде успішним і вдалим. Таким чином, ви налаштовані на авіа переліт заздалегідь, придушивши подумки свій страх і побоювання.
3
Поговоріть з людьми, які не бояться літати. Перед тим як полетіти, поговоріть зі своїми знайомими і друзями, які не бояться подорожувати літаком. Бесіда в невимушеній обстановці з людиною, якій ви довіряєте, може заспокоїти вас і налаштувати на успіх. За день до подорожі спробуйте відволіктися від своїх страхів, погуляйте, займіться терміновими справами і т.д.
4
Випийте заспокійливий засіб. Щоб перестати боятися літати, можна випити заспокійливі засоби. Вони допоможуть заспокоїтися і додадуть впевненості. Не можна вживати спиртне перед вильотом, так як алкоголь негативно впливає на нервову систему, від нього ваші страхи і переживання тільки посиляться.
5
Зручно одягніться і включіть музику. Одяг для повітряної подорожі повинна бути зручною, краще, якщо вона не буде сковувати рухи. Під час перельоту увімкніть спокійну музику, можна почитати захоплюючу книгу, подивитися журнали.
6
Дихайте правильно. Під час польоту дихайте глибоко, не потрібно затримувати подих. Правильне дихання навіть дозволить вам побороти нудоту. Навчитися дихати глибоко і правильно можна заздалегідь, ще до очікуваного перельоту.