Як підвищити працездатність мозку.

Постійна жорстка конкуренція між людьми у всіх сферах життєдіяльності змушує прагнути людини до найбільш ефективного використання його інтелектуальних ресурсів, продукує які, головним чином, наш мозок. Які ж заходи вжити для того, щоб підвищити працездатність мозку?
Інструкція
1
Перше, з чого варто почати, за рекомендаціями дуже багатьох фахівців, це правильний відпочинок, як приватний (і чи не найважливіший) випадок - повноцінний сон. Дивуватися цьому не варто - чим краще відпочиває організм, тим більші навантаження здатний витримати. Те ж саме відноситься і до мозку.
2
Крім того варто звернути увагу і на режим розумової роботи, вона повинна: - перериватися на короткочасний відпочинок через рівні проміжки часу (півгодини, сорок п'ять хвилин, півгодини - це ваш вибір, головне в даному питанні регулярність); - концентруватися на одній справі (тобто ви повинні займатися певний час тільки одним питанням, а не перемикатися з однієї справи на іншу кожні десять хвилин).
3
Якщо ви змогли організувати собі повноцінний відпочинок, подбайте і про правильну організацію самої роботи: робоче місце повинно бути максимально зручно обладнано, не приносячи жодних незручностей, відволікаючих від продуктивної діяльності.
4
Ваш мозок під час роботи споживає багато кисню, а значить, щоб підвищити працездатність мозку - ви повинні отримувати постійний приплив чистого і свіжого повітря.
5
Уникайте «таймкіллеров», як в людському прояві, так і в будь-якому іншому (колег по роботі, які зайшли «побалакати» і не дають вам працювати, всілякі комп'ютерні ігри, сканворди, форуми, аськи та інше). Порядок на робочому столі - безумовне умова продуктивної роботи.
6
Повноцінне і здорове харчування, велика кількість споживаної води - саме води, а не «бадьорять» напоїв, більше овочів і фруктів в раціоні, вітаміни - забезпечать вас додатковим припливом сил, а значить і ефективність, з якою ви використовуєте свій мозок, буде набагато вище.