Як наносити автозагар на обличчя.

Наносити автозагар на особа - це дуже відповідальна і, по відношенню до інших частин тіла, досить складна процедура. Це обумовлено тим, що якщо щось піде не так, то його доведеться ретельно і копітко відтирати. Тому, щоб все вийшло, треба добряче постаратися.
Вам знадобиться
  • - автозагар для обличчя
  • - рукавички
  • - скраб для обличчя
  • - засіб для вмивання
  • - дзеркало
  • - рушник
Інструкція
1
Отже, озброївшись автозагар ом для особи, рукавичками, скрабом для обличчя, засобом для вмивання, дзеркалом і рушником, приступайте до самої процедури. Не забудьте, що приміщення має бути добре освітлене.
2
Спочатку змочіть особа водою і нанесіть скраб. Ретельно очистіть їм шкіру, потім змийте теплою водою.
3
Тепер скористайтеся своїм улюбленим засобом для вмивання. Ретельно обполосніть особа.
4
Витріть його рушником і нанесіть зволожуючий крем. Дайте йому гарненько вбратися.
5
Одягніть на руки рукавички, видавіть на долоньку трохи засобу для автозагар а і розітріть його на пальцях.
6
Прийшла черга наносити автозагар на особа. Починайте з скул і ведіть до центру особи, покриваючи їм всю поверхню шкіри. Намагайтеся розподіляти засіб рівномірно.
7
Знову візьміть тюбик і видавіть на долоньку ще трохи автозагар а. Нанесіть його повторно на щоки і ніс, так як саме ці ділянки шкіри в природних умовах покриваються бронзовим відтінком набагато сильніше, а перед нами стоїть мета - досягти натурального засмаги.
8
Дайте засобу гарненько вбратися. В цей час особа ні в якому разі не чіпайте. Який час автозагар буде сохнути, вказано на упаковці.
9
Для того щоб зберегти загар якомога довше, проводите дану процедуру кожні 2-3 дні. Єдиним винятком тут буде скраб, в подальших нанесеннях кошти його не використовуйте.
10
Є і ще одна невелика хитрість. Якщо ви не хочете, щоб вийшов насичений відтінок, засіб для автозагар а змішайте із звичайним зволожуючим кремом. У разі невдалого нанесення, змити його набагато легше.
11
Якщо перша спроба створення рівної засмаги вам не вдалася, не зневіряйтеся. Візьміть соду або лимонний сік, потріть особа, потім вмивайтеся. Через деякий час спробуйте повторити все знову.
Зверніть увагу
Як наносити автозагар. Незмінні правила нанесення автозагара в домашніх умовах - Добре висушити шкіру. - Краще наносити автозагар в спеціальних рукавичках (рукавицях). Хоча можна обійтися і без них. - Багато радять наносити меншу кількість автозасмаги на коліна, лікті і щиколотки, так як вони швидко і більш інтенсивніше піддаються засмазі.
Корисна порада
Як користуватися автозагаром: нанесення засобу для автозасмаги. В будь-якій інструкції сказано, як користуватися автозагаром. Але існують загальні рекомендації, застосовуючи які, ви зможете отримати красивий і рівний загар. Наносити автозагар потрібно захистивши руки (в рукавичках). Засоби наносяться на суху і чисту шкіру. Одна з помилок, яку можна допустити, - нанесення средтства для автозасмаги на вологу шкіру.
Засмагла шкіра завжди виглядає привабливо і ефектно. Якщо наносити автозагар за всіма правилами, можна домогтися ефекту рівного і натурального засмаги. Плямиста і нерівномірно забарвлена шкіра приверне увагу оточуючих, але навряд чи справить то враження, якого ви припускали домогтися.
Інструкція
1
Виберіть відповідний засіб. Вибираючи автозагар , враховуйте природний відтінок шкіри, місце застосування і мета нанесення - від цього залежить тип і вид продукту. Від типу шкіри обличчя залежить вибір виду засоби - гелі ідеальні для жирної і проблемної шкіри, крем з зволожуючими компонентами підходить сухій шкірі. Крем і мус довше наносити, а спреї - зручніше.
2
Очистіть шкіру. Перед тим як наносити автозагар , прийміть ванну або душ. Під час процедури обробіть шкіру м'яким пілінгом або скрабом, видаляючи відмерлі частинки і готуючи її до нанесення засобу. Також ви позбудетеся від залишків автозагар а з минулого нанесення.
3
Нанесіть автозагар . Починайте наносити засіб на абсолютно суху шкіру - знизу вгору. Почніть з ніг і постарайтеся нанести автозагар рівномірним шаром з першого разу - так ви уникнете появи плям, що відрізняються за кольором. Розподіліть засіб на долоні і кілька разів проведіть руками по оброблюваної поверхні тіла. Ваші рухи повинні бути схожі на масажні - легкі і ковзаючі.
4
Приділіть увагу спині - самостійно нанести автозагар рівномірно на спину навряд чи вдасться. Тому заздалегідь заручитеся чиєюсь допомогою. Сухі ділянки тіла промазуйте злегка.
5
Ви можете наносити автозагар м'якою губкою - так засіб розподілиться рівніше, але для цього потрібна певна вправність (використовуйте зволожену губку). Можна придбати спеціальний розпилювач, але на обличчя краще наносити засіб руками.
6
Видаліть надлишки кошти. Акуратно протріть очищаючим лосьйоном лікті, коліна, нігті і долоні. Растушуйте автозагар вздовж лінії росту волосся і над бровами.
7
Повторіть процедуру, якщо в цьому є необхідність. Деякі засоби наносять в два шари, тому повторіть нанесення через пару годин після першої процедури.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k2uSnnGdmz8